reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
JA nie liczę bo w sumie jeszcze jest czas..ale jak Maleństwo ma bardziej leniwe dni i mało go czuje to już panikuję hiih :tak:a z tego co piszecie to u Was też raz bardziej aktywny Dzidziuś a raz mniej :)
 
reklama
jezu,mi to ring sobie zrobil z brzucha....on sie rusza non stop dziewczyny,co to jest 10 ruchow,moj jak mi z seria wyskoczy to i nogi czuje i raczki...juz mnie meczy,a to dopiero poczatek!!!!
 
Ostatnia edycja:
a co miedzy czasie?? Nie mozna dać sie zwariować.. w tym czasie dziecko ma juz mało miejsca i duzo spi wiec czesto słąbo sie rusza z tej okazji.. Kazde ma swoja porę na ruszanie... Pamietam jak lezałam pod Ktg i panie kazały mi naciskac guzik zawsze kiedy poczuje ruch ale moja julka nigdy w czasie tego badania sie nie ruszała. nawet gdy lezałam tam godzine bo czekałysmy az sie ruszy:) A wyniki badania były wzorowe..

U mnie na katg to był las tycj jedyneczek co zaznaczają wyczucie ruchu, bo mały zły kopał.

Misiek kopie jak diabli, wierci się, a wyczucie bolesnych miejsc ma jak mało kto. Tak sobie przeczytałam tytuł watku, taaa, cudowne :-p.
 
Zgadzam sie z Kluliczkiem :-D niektóre te ruchy to wcale takie cudowne nie są :-)
Dziś przewalając sie z boku na drugi bok...osiadłam na mieliźnie czyli na plecach i zauwazyłam dziwną "gulę" po prawej stronie....coś mnie gniotło po czym postanowiło sie poruszyć i ułożyć wygodniej oczywiście kopiąc mnie w jakiś narząd....Leeeennnnniiiiiwiec jak diabli.....:-) i jak tu nie kochać takiego maleństwa :-)
 
Moja księżniczka poszła po mnie;-):-pfo****e cały czas - jak nie trzeba to kopie a jak nasłu****ę i proszę żeby się odezwała to ma wylane i siedzi cicho!!!Ale charakterek-mam tylko nadzieję,że nie po babci..:-p:no::szok:
tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
Moj ostatnio jest bardzo aktywny :-) Niestety dzisiaj mnie chyba za cos ciagnal po lewej stronie brzucha i to nie bylo przyjemne, wrecz bolalo. No i zastanawialam sie nad tymi 10 kopniakami w ciagu godziny. Jak sie obudzilam zaczelam liczyc i 10 mi wyszlo w 3 minuty, a nawet krocej :-D
 
Celinko i bardzo dobrze przynajmniej bez nerwów się obyło że nie ma tych 10 kopniaków :tak:
Mnie dzisiaj Maluszek o 2 w nocy obudził, i tatuśka też bo miał rękę na moim brzuszku...oj chyba Dzidziuś jakąś dyskotekę robił oj działo się działo..;-)
 
A ja wiem już dlaczego moja Karolcia kopie najczęściej z prawej strony.
Leży sobie łobuzica główką w dół, kręgosłup wzdłóż lewego boku a nóżki i rączki z prawej strony. Wszytko wiadomo!!!
A dla mnie najfajniejsze są ruchy przypominające "efekt obcego" jak małe przesuwa nożkę lub rączkę tuz pod skórą brzuszka!!!!
Choć muszę przyznać, że to czasem bolesne :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry