reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Izuchna spokojnie i u Ciebie będą widoczne kopniaczki. Dzidzia z każdym dnie robi się coraz silniejsza :)
 
reklama
izuchna ja mam wielki brzuch z izolacja tłuszczykowa odpowiednia na arktyczne mrozy, a wida :-). Wręcz fale się rozchodzą :-p.

No ale moje małe to diable, rano mini kopniak i do 22 cisza, nic a nic, dopiero potem seria uderzeń, ale stresowa mame potrafi. Przy pierwszym synku nie miałam takich przerw.
 
Uśmiałam się wczoraj przed zaśnięciem. Leżałam na plecach i brzuszek mi się śmiesznie ukształtował :-): ponad pępkiem było płasko tak jak przed ciążą a poniżej to była taka wypukła kulka. Córcia zwinęła się w robaczka i sterczała :-D.
Ruchów przez brzuch jak na razie nie widzę.

mamjakty gratuluję:tak:!!!
 
Ostatnia edycja:
U mnie się zaczęły pobudki nocne...3-4 w nocy...wtedy Maleństwo najlepiej się bawi a kopniaki faktycznie są coraz mocniejsze :)
kasia_c22 dokładnie u mnie było tak jak u Ciebie...z prawej strony miałam taką górkę...mój G też od razu to zauważył... hih
mamjakty gratulacje :-)
 
Mamjakty bardzo się cieszę że jesteś wreszcie spokojniejsza - pierwsze ruchy to cudowne uczucie! U nas wczoraj było wiele śmiechu bo mężuś zasnął z ręką na moim brzuszku i wystraszony sie obudził, bo go nasza Hania tak mocno poszturchała:):):)
 
reklama
haha, dzięi dziewczynki - w końcu jestem szczęśliwa i nie jest mi smutno jak czytam Wasze relacje na tym wątku :-D:-D Rondzia, no to Zdrówko :rofl2:

dziś jak zjadłam obiadek i odpoczywałam czułam jak mała się wierciła :-):-) i już jestem pewna, że to była Ona a nie jakieś coś w żołądku :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry