reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Moja dzidzia jest glowka w dol i ma tak silne raczki,ze ja bylam pewnw,ze tak mnie kopie nozkami!
 
u mnie po dzisiejszym usg okazało się, że mała jest ułożona główką w dół, ma po lewej stronie pupkę i kopie nóżkami po prawej - ja miałam wrażenie, że leży na ukos :-D
 
no to Młodziak też główką do wyjścia :-D
na usg 3D miesiąc temu też tak był - wiec nie wiem czy wielokrotnie się przefiknął, czy poprostu siedzi cały czas tak samo.
pan doktor zrobił fotkę jajek, bo się pokazał koncertowo ;-)
 
u mnie po dzisiejszym usg okazało się, że mała jest ułożona główką w dół, ma po lewej stronie pupkę i kopie nóżkami po prawej - ja miałam wrażenie, że leży na ukos :-D

moja mała też mnie tak kopie może się przekręciła dzisiaj się dowiemy.
 
Dziewczyny moj maly dzis tak mi daje do wiwatu,ze az sie zpowietrzam...jeju zeby tylko gorzej nie bylo :-(tak mi daje po narzadach,ze az chodzic nie moge...lezec zreszta tez

mam uczucie,ze on sobie tam cos wygrzebuje...
 
Strasznie cudowne sa te ruchy malenstwa. Zaraz sie nie zdziwie jak mi noga albo kolano bokiem wyjda.
U mnie w pracy uwazaja ze to jakis kit ze blizniakow nie mam i wcale bym sie nie zdziwila bo kopie mnie w jakis 23 miejscach rownoczesnie...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry