reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja ruchów jeszcze nie czuje tylko niekiedy mnie budzi własnie takie pukanie w brzuszku;-)
 
reklama
Ku pamięci - mała kopie!!! :-):tak::-D

Już od ponad 3 tygodni czułam jak bryka w brzuszku, ale dziś leżąc na plecach poczułam wyraźne kopniaczki pod ręką :tak: Cudowne uczucie :-)
 
Hej, ja pod reka jeszcze nie wyczuwam, tylko "wewnetrznie". Chociaz teraz dwa dni spokoju, chyba sie przemiescilo do jakiego wiekszego luzu. troche mnie to niepokoi oczywiscie
 
Ja co parę dni odczuwam takie pukanie od środka, ale nie jest to silne tylko bardzo delikatne i nieregularne. Na porządne kopniaki mamy jeszcze czas.
 
w pietnastym tygodniu wyrażnie czułam juz jak sie maleństwo wypina wcześniej cały brzucho mi dygotał i drzał a od 17 tyg czuje juz kopanie Przy Julce kopanie poczuułam w 20 tyg na fotelu u dentysty- pewnie młoda tak sama była wydygana jak ja ze dała znać o sobie:-)
 
No ja odkad napisalam,ze nic nie czuje,to zaczelam czuc...taki bulgot w srodku i jakby przemieszczanie,nie wiem jak to nazwac,ale bardzo przyjemne
 
Wczoraj wieczorem nasze maleństwo uraczyło mnie leciutkimi kopniaczkami. Nawet mąż poczuł jak przyłożył rękę.

Super że już nasze szkrabki powoli sie ujawniają.
 
reklama
Ja też wczoraj poczułam delikatne pukanie. Pewnie na porządne kopanie jeszcze poczekam, ale wyraźnie czułam, że już daje o sobie znać!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry