reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja od wczoraj troszkę się bałam, bo Mała chyba choruje razem ze mną i prawie przestała kopać.

Melulu - ja to przeżyłam w czwartek w zeszły tygodniu i pół piątku.
czułam się fatalnie chorobowo i młody razem ze mną.
a ja oprócz objawu choroby dostałam przez niego napadu stresu.
niby na logikę to w zasadzie kochane dziecko chyba chciała dać matce spokój.
dopiero w piątek jak się położyłam o 16-ej tak przeleżałam do wieczora i poszłam spać - i jak się tak wyciszyłam to synio się ożywił odrobinkę.
w piątek zaczął mi się masakryczny kaszel i to go trochę ruszało dodatkowo - chyba biedaczek miał niezłe trzęsienie ziemi ;-)
i jak kaszlę w nocy to się wierci, bo chyba go budzę :zawstydzona/y:
 
reklama
ja też czuję że mam obcego w brzuchu, czasem jak leżę wieczorem to mam wrażenie że jakaś ogromna glista wije mi się wewnątrz ;-):tak: śmiesznie to wygląda a do tego jak boli.....:szok: ojjj boli boli :baffled:
 
ja też czuję że mam obcego w brzuchu, czasem jak leżę wieczorem to mam wrażenie że jakaś ogromna glista wije mi się wewnątrz ;-):tak: śmiesznie to wygląda a do tego jak boli.....:szok: ojjj boli boli :baffled:
:tak: Jak młoda mi się tak wije...to płakać mi się chce nie tyle z bólu co ze szczęścia:-):-D:-)
 
Tak tak ruchy malenstwa coraz mnie nazywaja sie "cudowne". Moj mnie nie oszczedza ani przy chodzeniu ani siedzeniu ani lezeniu. Moze juz w ciele matki mozna ADHD zdiagnozowac???
 
moja Mała też ostatnio grasuje w okolicach pęcherza - częściej przez to odwiedzam wc, ale okazuje się, że nie wiele mi wyleci :baffled: na szczęście w nocy nie mam takich pobudek - tylko nad ranem raz wychodzę na siusianko :tak:
 
Ja w nocy latam z piec razy.. przynajmniej. Nawet sie czasem zastanawiam czy nie zaryzykowac i sie nie ssikac bo tez leci prawie nic tylko synek swoja gimnastyka matce gimnastyke robi... Moze bym sie mocno nie zasikala a wstawac nie trzeba by bylo
 
No ja dziś regularnie dostaję pod żebra. Z dzisiejszego USG wynika, że mały ma główkę w prawej dolnej części brzucha.
 
reklama
Ja znowu mam problem bo nie moge ustac! jak chodze to ok,ale jak stoje i cos ogladam albo w kolejce do kasy to od razu mi duszno,slabo i czuje ze kreci mi sie w glowie i ze brakuje mi powietrza....znalazlam,ze pzyczyna moze byc ulozenie malego na zyle sie , ktora prowadzi do serca.
Ja też tak miewam, zupełnie czasem bez powodu robi mi się duszno i słabo.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry