reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Moj maly nie kopie ostatnio. Wieczorem w ogole jeszcze ani raz nie kopnąl i zaczelam sie na powaznie stresowac. Chyba dzisiaj nie usne :-(
 
reklama
Celinka i co maluch kopie? Może miał słabszy dzień?
Ja też często wpadam w paranoje jak sie mała nie rusza zbyt intensywnie!!!
 
Zaczal kopac dopiero kolo 2-3 w nocy. Teraz tez jest spokojny, ale co jakis czas go czuje. Zastanawiam sie, czy nasze maluchy tez reaguja na pogode. Przez pare tygodni byl bardzo ruchliwy, a teraz jest taki spokojny.
 
Moj tez mial przerwe 3-4 dni,co bylo dziwne bo moje dziecko jest az zaaktywne,ale juz mu przeszlo i szaleje jakby nigdy nic:tak:
jak sie poloze na boku to kopie mnie po bokach i tak sie rusza,ze jak poloze reke to czue jego nozki czy raczki czy cos tam....super
 
Celinko nie stresuj się. Ważne że go czujesz od czasu do czasu. Maluch też może mieć gorszy dzień tak samo jak Ty.
 
Wczoraj chodzilam cala w stresie, za to dzisiaj od obiadku maly daje bez przerwy popalic. Niech kopie nawet po zebrach, byle bym go czula. Mozna w jakas psychoze wpasc, gdy sie tak dlugo kopniakow nie czuje.
 
Dzisiaj po śniadaniu leżakowałam z mężem a nasz dzidziuś dał taki pokaz że byliśmy w szoku :szok::szok::-D:-D:-D. Leżałam na plecach a mała tak kopała że cały brzuszek skakał, chodził i się trząsł :-D:-D:-D:szok::szok:. Ale mała ma silę :-) . Kiedyś ruchy maleństwa wyobrażałam sobie tak bardzo spokojnie :-), to ruszy nóżką to rączką, czasem gdzieś się wypnie..... a tu taka niespodzianka :happy::happy::happy:
 
Moja Mała właśnie sobie pokopuje wieczornie :-)
Przypomniało mi to, jak koleżanka spytała mnie dzisiaj, czy skoro już wiem, jakie to uczucie, to umiałabym jej opisać. I wiecie co? Miałam problem :-)
Ale teraz, jak Mała znowu się rusza, to nasunęło mi się takie nietypowe skojarzenie (Mała jeszcze nadal kopie delikatnie, że mnie to nic nie boli) - z gotującym się budyniem. Nie mam co prawda pojęcia, jak się czuje wrzący budyń :-D, ale odczucie mam takie, jakbym w brzuchu miała taką masę z bąblami, które się wznoszą i opadają jak w budyniu. :-)
 
reklama
moja mała chyba jest ułożona nóżkami w dół, bo tak ją jakoś właśnie bardziej tam na dole czuję - jakby nóżkami kopała, u góry mało co ją czuję :-( do usg jeszcze kawałek czasu, więc pewnie pozycja małej się zmieni - zobaczymy :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry