reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

Mea plan doskonały:tak:
Wszystko się uda. Dobry jest mój przykład.
Jeszcze rok temu nie planowałam 2 dziecka, byliśmy na etapie szukania działki pod budowe domu, a w marcu zaszłam w ciążę, wkwietniu zaczęliśmy budowe i skończyliśmy w połowie wrzesnia. Jestem szczęśliwa i nigdy nie zakładałam, że tak szybko wszystko się ułoży:tak::-)
ja odpuscilam szukanie dzialki na czas ciazy, bo jeszcze porod przyspiesze i palpitacji dostane,
ceny w krakowie i okolicach sa makabryczne maaa-kaaa-brycznee
a to jeszcze trzeba pozniej za cos domek wystawic :-(
 
reklama
Kaska była więc to najważniejsze, akurat w sezonie letnim więc tynki na bieżąco schneły... Tak naprawde to zasługa mojego meża, ma firme budowlaną i tak to ustawił, ze chłopaki sie uwinęli:tak:
I domek stoi:-) i mieszka w nim szczęsliwa rodzinka:-) więc marzenia się spełniają:-)
no wlasnie, dobra ekipa to podstawa, u nas ciezko taka znalezc, no i staly numer, ze lapia kilka zlecen i balansuja pomiedzy :-) wiec zaczynaja zeby juz ich nie wyrzucic a pozniej daja znac ze jutro nie przyjada, w tym czasie lapia innego klienta itd itd.... tu jest to nagminnne
 
Ponieważ znamy już termin cesarki (8 grudzień)..ubraliśmy łóżeczko (poza zawieszeniem baldachimu, żeby się nie kurzył):-)Przyszedł tez miękki przewijak z allegro:-)Teraz dzidzia może nawet przed terminem wychodzić:-)

Śliczny pokoik Llijko! Naprawdę bardzo mi się podoba, co ja bym dała aby mieć tyle miejsca w sypialni, jak ty...... Naprawdę super, jak z jakiejs gazety :-)
 
U nas tak wyszło , że w dużym pokoju mamy sypialnię- a większość ludzi ma po prostu salon czy gościnny. My pokój dzienny mamy mamy w mniejszym (nie mamy tam typowych mebli tylko kanapę i siedzonka takie rattanowe ogrodowe z małym stolikiem i biurka, nie dorobiliśmy sie jeszcze szaf:-)), bo wiedzieliśmy że dzidzia niedługo będzie i sypialnia ma być duża po prostu z balkonem (mieszkamy w bloku, wynajmujemy mieszkanie, ktore moglismy pomalowac jak chcieliśmy i umeblowaćz tego co mielismy)..no i dzięki temu mamy ogromniaste łózko, pianino, łóżeczko dla maleństwa przewijak i jest jeszcze tyle miejsca!A dzienny jest po prostu przytulny i więcej miejsca nie trzeba, mogę wkleić dla porównania wielkości też:-)Jakby w tym dziennym była sypialnia, weszłoby tylko łózko i szafki nocne chyba i te szafy z ubraniami co mamy w sypialni..i nie można by wejść i dorobilismy się pierwszego kupnego, nowego mebla-kanapy:-)Malowałam i rysowałam przez kilka miesięcy.i udało się!!!Teraz mam gdzie sie położyć, a tak pozostawał ..nadmuchany materac!:-)Na ścianie której nie widać, zaraz jak się wchodzi stoją biurka dwa-widać na jednym zdjęciu kawałeczek jednego. No i na jednym ze zdjęć nie było jeszcze kanapy. Prawie wszytko tutaj lumpowe, zdobyczne i używane, zasłonki, kapy itd..ale cuda można w szmateksach upolować i przyozdobić mieszkanko! (tak samo mamy w sypialni, poza nowym łóżeczkiem i pościelą maleństwa, wszsytko "zdobyczne" i poprzeinaczane przez mnie, nawet zasłonki to zwykłe kapy na łóżko bawełniane:-)
 

Załączniki

  • IMG_4042.jpg
    IMG_4042.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 88
  • IMG_4050.jpg
    IMG_4050.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 86
  • IMG_3763.jpg
    IMG_3763.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 89
  • IMG_4051.jpg
    IMG_4051.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 78
Ostatnia edycja:
Mój M dzisiaj mnie bardzo zaskoczył i zrobił oto takie zakupy :) fakt faktem nie są potrzebne ale sam wybierał i to doceniam :)

Tadek", Zysio i Helcia :)



I zielona lampka pasuje do pościeli :) owieczka dodatkowo gra muzyczkę uspokajającą 25 i 45 minut :)
 
Kaska była więc to najważniejsze, akurat w sezonie letnim więc tynki na bieżąco schneły... Tak naprawde to zasługa mojego meża, ma firme budowlaną i tak to ustawił, ze chłopaki sie uwinęli:tak:
I domek stoi:-) i mieszka w nim szczęsliwa rodzinka:-) więc marzenia się spełniają:-)

Mi M obiecał zamieszkanie w nowym domku na Euro 2012 :-D Ja liczyłam na rok wcześniej. Marta spytaj męża, skoro spec budowlany, czy dom nie musi "odstać"? Wszyscy mi mówią, że jak wyleję fundamenty to ma mi postać kilka miesięcy, a potem po postawieniu reszty kolejne kilka miechów. Czy to prawda?
 
reklama
Mój M dzisiaj mnie bardzo zaskoczył i zrobił oto takie zakupy :) fakt faktem nie są potrzebne ale sam wybierał i to doceniam :)

Tadek", Zysio i Helcia :)



I zielona lampka pasuje do pościeli :) owieczka dodatkowo gra muzyczkę uspokajającą 25 i 45 minut :)

mozesz byc dumna ze swojego M
no moj mnie chyba nigdy tak nie zaskoczy ale po tylu latach zaczynam sie przyzwyczajac:-(
ten krolik mi sie podoba fajniusi:-)
 
Do góry