reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

Ponieważ znamy już termin cesarki (8 grudzień)..ubraliśmy łóżeczko (poza zawieszeniem baldachimu, żeby się nie kurzył):-)Przyszedł tez miękki przewijak z allegro:-)Teraz dzidzia może nawet przed terminem wychodzić:-)
 

Załączniki

  • IMG_4130.jpg
    IMG_4130.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 90
  • IMG_4131.jpg
    IMG_4131.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 89
  • IMG_4132.jpg
    IMG_4132.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 83
  • IMG_4134.jpg
    IMG_4134.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 80
  • IMG_4136.jpg
    IMG_4136.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 83
Ostatnia edycja:
reklama
Ponieważ znamy już termin cesarki (8 grudzień)..ubraliśmy łóżeczko (poza zawieszeniem baldachimu, żeby się nie kurzył):-)Przyszedł tez miękki przewijak z allegro:-)Teraz dzidzia może nawet przed terminem wychodzić:-)
Weszłam odwiedzić grudniówki bo miesiac równie mi bliski:tak: i nie mogłam oprzec sie i nie skomentować:tak::tak:ślicznie to wszystko urzadzone masz:tak::tak: i chcialam sie zapytac gdzie kupiłaś taki fajny drewniany przewijak;-)
 
Witaj Kochana Anulko!
Przewijak kupiłam bukowy na allegro:
http://www.allegro.pl/item821947881_nadstawka_przewijak_duzy_100_bukowy_z_materacem.html
a stojak zrobił nam znajomy Pan Złota Rączka miejscowy no i miękki przewijak też na allegro (bardzo tanio, 29,90zł a w sklepie taki sam 56zł!!).Przewijka bukowy jest na łóżeczko, ale jakbym miała taki ciężar kilka razy dziennie wkładać zdejmować z łóżeczka..wykończyłabym się..idelani więc jest ze stojakiem!
Dziękuję za miłe słowa!Jeszcze tylko baldachimek i będzie jak z bajki:-)Parę stron wcześniej wklejałam zdjęcia całej sypialni w słoneczku:-)oo.tu:
https://www.babyboom.pl/forum/grudz...szych-pociech-27037/index102.html#post4533072
 
Ostatnia edycja:
Witaj Kochana Anulko!
Przewijak kupiłam bukowy na allegro (70zł jakby co), a stojak zrobił nam znajomy Pan Złota Rączka miejscowy no i miękki przewijak też na allegro (bardzo tanio, 29,90zł a w sklepie taki sam 56zł!!)
Dziękuję za miłe słowa!Jeszcze tylko baldachimek i będzie jak z bajki:-)Parę stron wcześniej wklejałam zdjęcia całej sypialni w słoneczku:-)

No ślicznie sie to wszystko prezentuje:tak: łózeczko i komplet poślieli choćby od jednego sprzedawcy mamy tyle że ja mam brzoskwiniową:tak:ale nie prezentuje sie tak ładnie jak zielona, i niestety mam duzo mniej miejsca w sypialni:wściekła/y: teraz tylko maleństwa brakuje pozdrawiam i zycze powodzenia:tak::tak:
https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2010r-f295/wystroje-wnetrz-kacik-malucha-33814/index2.html
 
Dziękuję Kochana!!!Zdrowia dla Ciebie i maleństwa!Zaglądaj do nas częściej..bo jeszcze może grudnióweczką zostaniesz:-)
Rzeczywiście ten sam komplet!Ja kupowałam od allegrowicza Berwis. Tylko ja baldachim mam cały z tkaniny, jeszcze nie założony, według mnie bardzo ładnie prezentuje się ten kolorek-morelowy (mam w tym kolorze jedną zmianę pościeli)Kącik może malutki, ale bardzo przytulny:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Kochana!!!Zdrówka dla Ciebie i maleństwa!Zaglądaj do nas częściej..bo jeszcze może grudnióweczką zostaniesz:-)
Zaglądam , czytam tylko nie komentuje:tak: a termin grudzien jest bardzo prawdopodobny, 14stego odstawiamy wszystkie tabletki a potem to juz nie wiadomo :tak: tym bardziej przy tak krotkiej szyjce:tak: pozdrawiam
 
Ponieważ znamy już termin cesarki (8 grudzień)..ubraliśmy łóżeczko (poza zawieszeniem baldachimu, żeby się nie kurzył):-)Przyszedł tez miękki przewijak z allegro:-)Teraz dzidzia może nawet przed terminem wychodzić:-)
Przecudnie Lilijka, rewelacja, fajnie to zestawilas,
czy mozesz mi zaprojektowac pokoik? w fiolety i lila ;)
 
reklama
Do góry