reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cos pysznego zjadla(by)m.....

ida- też juz gdzieś czytałam o tej pandze, ale dla mnie momo wszytsko to ulubiona rybka;-) smażona na masełku, albo z piekarnika z sosikiem cytrynowym:tak: do tego ziemniaczki z koperkiem i surówka z kiszonej kapuchy mnniaaam:tak:

sanya- dzięki za info:tak::tak: po powrocie do wawy wynierzemy sie z P. na smolną:-)

u nas dziś podają;-) kaczkę faszerowaną z ziemniaczkami, marchewką i pieczarkami:tak:
 
reklama
Ja sie dzis znowu skusilam na kanapke z krewetkami, od nas z restauracji i na miejscu robiona, wiec mam nadzieje ze mi nie zaszkodzi
 
Ida- halaszle, mniam mniam nie jadłam wieki a to jest naprawdę coś wpaniałego!
Co mi się ostatnio marzy to langosze :tak: ale nigdzie nie mam węgierskiej knajpy sprawdzonej to muszę do siostry ona robi boskie :-) Co do pangi- to słyszałam to samo :tak: a wcześniej znałam ją jako akwariową i tak mi jakoś dziwnie zjadać...
Ewa- co jest na smolnej?
tampeza- ta kanapka brzmi pysznie :tak:

U mnie miała być kaczka, ale koniec końców zapachniało mi z chińczyka, jak wracaliśmy od dealera i pochłonęłam zupę ostro-kwaśną, i wołowinę z bambusem i grzybami mun smażoną z ryżem jaśminowym... potem padłam na 2 godziny drzemki i czuję lekki niedosyt :-p

anaklim- jak wyszlo gotowanie? Strasznie byliśmy z Y ciekawi :-)
 
No to szakszuka przeniesiona na jutro, bo Hubert wczoraj przyniósł pracę domową... Oni czasem z szefem biorą do domu nową partię materiału jak przychodzi do hotelu nowy dostawca (mięso, owoce morza) żeby przetestować, jak długo się piecze, smaży, marynuje no i wczoraj przytargał bekon do upieczenia... No to ja go zamarynowałam, odsoliłam, bo słony jak pies i na grilla...
I największy komplement od męża: no, powinni się od Ciebie uczyć.. (to o kolegach z pracy:-))
 
anaklim- mniam bekonik :-p
A ja się nie mogę dzisiaj najeść... Sałatka zjedzona, paczka żelek, pianki, kakao 3 herbatki i nic hehe... dalej łażę i trzaskam drzwiczkami od lodówki :tak:
 
reklama
wciełam własnie serek wiejski z malinami- pycha!!!

anaklim- eee to super:tak::tak:

a wiecie na co mam ochotę- na kiełbaskę z ogniska:tak::tak: za miesiąc wypad na mazury, tam sobie poużywam:-D
 
Do góry