reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz Bliżej "roczek"...

Oj Pati to też Wam się trafiło- i dlatego ja od zawsze robię wszystko sama bez niczyjej pomocy:tak:Za to plany na przyszłośc masz superowe i Noemi na pewno się spodoba:-)
 
reklama
Pati faktycznie:-(
Asia, ja stawiam, że to była karteczka od Wojciaszka i Mamootów.

A my dzis znów ślicznie dziękujemy Kaludusi i Jej Rodzicom za kolejną karteczkę. To jest niesamowicie miłe codziennie wyciągać pocztę ze skrzynki!
 
...a Matisiek bardzo, bardzo, bardzo dziekuje Mateuszowi, Matiemu i Kubiszonowi :-D Wprawdzie koperta od Matiego nadal zamknieta (bo na wierzchu zakaz otwierania az do 14 czerwca:-D), ale mamy nadzieje, ze to karteczka z zyczeniami hihi


Ps. Kasia, a moze dzieki temu chociaz troszke wrocimy do starego zwyczaju pisania zwyklych listow i kartek? a nie tylko maile, maile, maile?? Bo nam tez bardzo fajnie, jak tak w skrzynce cos jest :-D:-D:-D
 
Heatherku, Ty to umiesz człowieka podnieść na duchu, dzięki :-D A karteczka na pewno nie od Was, bo Wasza dotarła do mieszkania cała i zdrowa :-)
Na razie nie wymieniam z imienia, od kogo karteczki doszły, bo jeszcze trochę czasu do urodzin - podziękuję wszystkim w niedzielę :-)
Pati, współczuję. Na szczęście Noemi nie będzie tego pamiętać, a kolejne urodzinki planujecie takie pomysłowe, że na pewno pozostaną jej po nich miłe wspomnienia.
 
Pati, nie martw się. Nie wszystko zawsze wychodzi tak, jak się zaplanowało. Pomyśl ile jeszcze wspaniałych urodzin przed Wami.:tak:

Asiu, to rzeczywiście mogła być karteczka od nas, bo my prawie dla wszystkich wysłaliśmy karteczki z owieczkami i bez koperty. A kilka dziewczynek dostało takie z rysunkowymi dziewczynkami. Niestety nawet nie pamiętam życzeń, które napisałam, bo do każdego maluszka były inne. Ale ściskam Marcinka równie mocno.:-)

A my mamy drugą karteczkę: od Klaudusi i Rusałki.
 
A ja właśnie uporałam sie z drugą turą - 11 karteczek - i zatrudniłam męza do lizania znaczków..nie lubię tego :) on tez nie przepada ale niech ma jakiś wkład ;)

Wyślę jutro już do wszystkich - przepraszam że do niektórych dużo przed czasem - prosze schować i otworzyć w czasie właściwym ;)
A nasze relacje z roczku - jeszcze dziś razem ze zdjęciami w zastrzezonych, tez nie jestem tak do końca zadowolona...tzn pierwsza imprezka ok, druga trochę mniej
 
Mamoot, jest mi bardzo przykro, że straciliśmy karteczkę od Was :-( Ale najważniejsze jest to, że pamiętaliście o Marcinku, za to bardzo bardzo dziękujemy :-)
 
reklama
Wreszcie mam trochę czasu i mogę poczytać i popisać :-)
Bardzo, bardzo serdecznie dziekujemy:
Zosieńce (Stokrotki)
Karolkowi
Noemi
Mikusiowi
Oleńce (Fredki)
Wojciaszkowi
Kubusiowi
Otylce
Marcinkowi
Danielkowi
i oczywiście ich rodzicom :-)
za śliczne karteczki, które Martusia dostała. Nie pamiętam już, kto wpadł na pomysł wysyłania karteczek, ale był to świetny pomysł!
Nie wszystkich wymieniłam- ale jak wrócę do domu to sprawdzę i podziękuję również tym, którzy mi teraz umknęli :-)
 
Do góry