reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz blizej do...PORODUUUUU ;-)

Pyciu bedzie ok. lepiej ,jak rozwiaza ta ciaze mniejsze zło a dzidiolek sobie poradzi zobaczysz-trzymam kciuki
Kachasku moja macica tez pracuje mimo leków skurcze bolesne-trzymajmy sie:szok:
 
reklama
Gośka ja się mam zamiar trzymać przynajmniej do przyszłej niedzieli do 12:30 (bo o tej porze kończę zajęcia w szkole a w sobotę egz i muszę oddać 2 prace, których oczywiście jeszcze nie mam:baffled: ), a potem niech się dzieje, co chce;-)
 
Pyciu-trzymam kciuki, bedzie dobrze, najwazniejsze ze bedziesz pod okiem specjalistow. Zrobia tak zeby bylo dobrze dla Ciebie i dzidzi wiec sie nie martw.
Ja jeszcze nie czuje skurczy, wszystko normalnie wiec pewnie jeszcze dluga droga przede mna.
 
Gosia i Pycia trzymajcie sie!!!!!!! bedzie dobrze!!!! z jednej strony Wam zazdroszcze ze to wkrotce bo ja z mezusiem nie mozemy doczekac sie zeby zobaczyc jak wyglada nasz synek (przy Cyrylce tak nie bylo). ale jeszcze troche trza wytrzymac zeby byl wiekszy i silniejszy a u mnie rzadko bolesne skurcze w sumie prawie wcale raz nad ranem mi sie zdarzyly moze 2,3 i musialam do kibelka leciec na posiedzenie. ufffff
 
Ja od samego rana mam skurcze i bóle, raz bardziej bolesne raz mniej, ale odkąd tylko wstałam. :no: Nic mi nie pomaga, leżeć bezczynnie też nie mogę. :sick:
 
Pyciu-trzymam kciuki, bedzie dobrze, najwazniejsze ze bedziesz pod okiem specjalistow. Zrobia tak zeby bylo dobrze dla Ciebie i dzidzi wiec sie nie martw.
Ja jeszcze nie czuje skurczy, wszystko normalnie wiec pewnie jeszcze dluga droga przede mna.


Izka nic się nie przejmuj - ja też nie mam skurczy - a lekarz mówi ze jeszcze tylko ze 2 tyg....:confused: :tak:
 
reklama
Do góry