reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

hej:-)

Mozi, super,że juz widoczna poprawa:tak:

Jaimis, kurcze i czeka Cię wydatek:no: tak to kurde jest,że jak człowiek nie ma kasy to same nieprzewidziane wydatki:crazy:


ledwie widzę dziś na jedno oko, młoda chyba przywlokła jakieś wirusowe zapalenie spojówek i mamusi siadło na ślipie, zapuchnięte, czerwone i swędzi jak pieron jasny:szok::no:
miałam dziś wycieczkę, byłam obejrzeć nową pracę, zaczynam od 5 listopada:tak:
 
reklama
Aga no to super pisz co i jak!!! super!! i co z takim oczyskie ciebie wzięli? :-D;-):-D u mnie ahhhh i jeszcze ten aparat szkoda kasy ale jeszcze bardziej szkoda nie robić zdjęć małemu :-(
 
jaimis, wczoraj nie było jeszcze tak źle, za to dziś już mam zaprawione oboje oczu i wyglądam jak zombi po miesiącu chlania:szok::no:

co do pracy przyjęłam propozycję wyjazdową-tydzien pracy/tydzień wolnego, firma zapewnia mi mieszkanie i transport:tak:
wczoraj byłam z właścicielami na oglądzie, wygląda w porządku, ludzie też ok...zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce:tak:
niemniej szukam dalej czegoś sesnownego tu na miejscu:tak::-)
 
Cześć Dziewczyny. Dawno mnie nie było i teraz (widzę) muszę sporo nadrobić. U mnie trochę zmian ... a w zasadzie jedna duża. Związałam się z kimś, z kimś dla kogo i moje dziecko jest ważne. A Młody uwielbia M. Dziś trochę jestem styrana po pracy, ale następnym razem napiszę więcej o moim panu - teraz mogę tyle, ze jest całkowitym przeciwieństwem poprzedniego - Piotrusia Pana.
W pracy ciągle usiłuja mi udowodnić, że jestem cyborgiem, a i rodzinnie niefajnie, bo tata ciągle w szpitalu, a tylko ja go odwiedzam .... po pracy, więc wracam około 22-iej do domu, w którym jeszcze czeka gotowanie obiadu na następny dzień, sprzątanie i inne. Na szczęście M. mi pomaga trochę. Do tego dochodzi ciągłe załatwianie formalności, zusy, srusy, dokumenty.
Tak więc, różowo nie jest, ale nareszcie mam wsparcie i mam nadzieję, że tym razem nie popełniłam błędu, nie pospieszyłam się i w ogóle, że będzie dobrze .....
Wracam do czytania, co u Was i będę się odzywać :) Pozdrowionka dla wszystkich :)
 
Aga czyli tylko mocno oczy podkreślić usta na czarno i już strój na halloween :-D:-D:-D pewnie bierz jak fajna się trafi
Mozi no to taniocha a robisz przejęcie???
Jaimis te 190 to sama bez niczego alba komunijna, w tamtym roku bylo 10 zl taniej,a ile jest i was,ze pisze,ze taniocha
impreza w domu,glownie z tego powodu,ze mam mala rodzice i sie pomiescimy,wiec po co przeplacac
 
reklama
Do góry