reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

co za palant z faceta :confused2: jaimis co ma go oswiecic? ze JEGO syn jest po.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ja to chyba kupie bron bedziecie podawac mi adresy a ja bede likwidowac takie mendy spoleczne :-D
 
reklama
cześć

Raczkowa już Cię widzię w roli likwidatora:-D:-D....mam znajomego, który jest mysliwym zawsze mozna pożyczyć strzelbę:-D
co do piwa....możesz się spokojnie napić Karmi, nawet położne polecają go na pobudzenie laktacji:tak:...zawsze to coś;-)

mozi, a u was choróbsko już odpuściło:confused:

jaimis, kurcze nie mogłam zajarzyć co to ma byc z tą ciążą mozi, teraz juz wiem:-D:-D

ola, u was juz chyba dobrze skoro "wędrowałyście":tak:

go, witaj:-)...dobrze,że masz w kimś oparcie a to już bardzo dużo i początek nowej, może lepszej drogi:tak:

emilka a co u was:confused:

my miałyśmy weekend pod hasłem "urodziny" , w sobotę młoda była na kinderbalu u kuzyna a wczoraj byłyśmy na wersji "dorosłej":tak:
 
hej, hej, hej!
Aga a u nas kolorowy zawrot głowy.. ucze sie gospodarowac czasem heh z małej sie robi cycus mamusi, co raz mniej czasu dla siebie bo potrzebuje co raz wiecej uwagi.. jedynie babcia potrafi zabawic jakies 10min w srode wybieramy sie na usg bioderek tylko najpierw musze zalatwic prawidlowe skierowanie bo mam do por. prelaksacyjnej a powinnam miec do chirurgicznej;/
co do ubezpieczenia to pan z nfztu uswiadomil mnie ze albo pantwo bedzie ubezpieczało małą (wtedy karty chipowej nie wyrobie) i niby mowi sie ze dziecko nie jest ubezpieczone, albo pan plemnik musi tam ubezpieczyc, pobrac zaswiadczenie i przedstawic je w nfz;/ ale ja chyba nie chce zeby on ubezpieczal;/
Raczkowa ja od czasu do czasu pije szklanke zwyklego piwa :) oczyszcza uklad moczowy :-) mysle ze nie codzinnie i w malych ilosciach nie zaszkodzi ale oczywiscie opinie sa podzielone...
 
hej,a my domu, mloda odrabia lekcje,odrobi jedno zadanie i mnie wola,a ja chodze z jednego do drugiego
musze sprawdzic do kiedy jest ladna pogoda,bo ani dzis,ani jutro nie dam razy wyjsc na spacer pozbierac liscie,a chcialabym zrobic jakis bukiet czy wyklejanke
 
biednemu to zawsze wiatr w oczy:-( dziś mi się zepsuł aparat fotograficzny żaden wypas ale nawet dwóch lat nie miał oczywiście gwarancja tylko na rok....:-:)-:)-:)-:)-( stwierdziłam że synkowi na gwiazdkę kupię zabawek ma pełno a aparat się przyda bo jak mam swojemu słodziakowi zdjęć nie robić ... a z kasą cienko... ahhh
Raczkowa no niech się teraz złe facety boją pogromca dupków się objawił ;-)
Aga czyli wyimprezowane jesteście;-)

Mozi no nie wiem jak z ładną pogodą ale straszą że pierwszego może popadać śnieg :szok:
 
dziewczyny mam do oddania ( za koszt wysylki)
1. nowa butelka fisher price 0+ 125ml
2. osłonki na brodawki do karmienia avent 2szt
3. jednorazowe torebki do przechowywania i mrożenia pokarmu( poj 240ml) avent ok 25szt

może któraś mamusia chętna?
 
reklama
Hej dziewczyny,
mloda odrabia lekcje,a ja usiadlam na necie,zamiast sie za cos zwiasc,ale odpoczynek i mi sie tez nalezy


Aga pytalas jak mloda, juz lepiej,ciekawi mnie co powie jutro pulmonolog,bo idziemy na kontrol
 
Do góry