reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

dzien dobry

a ja w ta piekna pogode w szkole bylam. wyborazcie sobie ze nasz wykaldowca mysli ze ja sie cos ucze... dzis prkatycznie ze mna rozmawial... normalnie super... a ja pojecia nie mam zielonego... ale coz trzeba robic dobre wrazenie.
poza tym jakos fajnie ejst bo jest nas oolo 10 osob... a powinno byc 23...

mloda z dziadkiem mieszkanie posprztala, normlanie w szoku bylam jak to zobaczylam.

zaraz spacer z psem i totlany luz... pazurki mozna pomalowac:)

mozi mi sie marzy fitnes, ale czasu brak...
 
reklama
Aga takie czasy że dla pracy trzeba nieraz poświęcić no ja jak bym nie miała małego dziecka to bym już odeszła z tamtej ale ofert zero poczekam aż sam zwolni. Pewnie początek będzie ciężki i trzymam kciuki abyś jak najszybciej znalazła coś bliżej. A masz samochód? Jak będziesz miała doła samochodem te 2 godziny rano i wieczorem do przeżycia, ja jak mieszkałam i pracowałam w wawie 1,5 godziny w jedną stronę jeździłam :tak:
Może kogoś poznasz co Ci urozmaici siedzenie w pokoju z aneksem :-D:-D:-D

Mozi ja kiedyś przez 2 lata chodziłam systematycznie na fitness było super inne krok inne samopoczucie. Myślę zacząć chodzić z małym raz na tydzień na basen no ale pewnie głębiej niż do kolan się nie zanurzę:-D:-D:-D A co planujesz zacząć uprawiać sporty?
olla no to fajnie masz w szkole same 6 będą ;-)
 
Jaimis no pasowaloby zaczac jakis sport uprawiac,kazdy rok pracy to kilogram, wiec juz 5 mam,co by pasowalo wrzucic
mysle o fittnes, o pilates, tylko nie wiem jakie buty??

mloda chce cos upichcic,a ja musze zabierac sie za akwarium, ide bo po kuchni buszuje
 
mozi, a nie myślalas o nordic walking:confused:

ola, to macie kameralne zajęcia:-); miłą niespodziankę miałaś w domu;-)

jaimis, nie jestem zmotoryzowana, mam kierowców:cool2::-D
czas uprzyjemniam sobie z wami;-)


moje największe i jedyne marzenie na dziś...łóżko:-D, młoda przez tą cholerną zmianę czasu wstała dziś o 5:no:
teraz jeszcze dawca popsłuł mi humor, przypomniał sobie o córce, raptem po ....4 miesiącach:wściekła/y:
 
Mozi najlepiej wygodne ;-) popróbuj wszystkiego i wybierz ten rodzaj który tobie najbardziej pasuje:tak:
Aga teraz samochód to nie problem problem to to utrzymać lepiej mieć kierowców ;-)
 
woda zmieniona, mloda w kuchni sobie kanapki z dzemem robila,myslalam,ze cis kombinuje ;)

Aga nordic to chodzenie z kijkami?? nie ta pora roku i samemu nudno
Jaimis wygodne buty? mam jedne addidasy,pojde pierwszy raz to zobacze czy sie nadadza, czy trzeba cos kupic

wybieram sie w nast sobote,jakby co w niedziele bede sie kurowac,bo cos mi sie wydaje,ze zakwasy beda miec,
bo jak sie przeprowadzalam i trzeba bylo pudla nosic na 4 pietro na okraglo calo poludnie to lydki bolaly do srody

teraz siedze ogladam Kosci i grzanca pije, musze jeszcze pazurki umalowac
 
dzien dobry

aga ty sie pociesz moja przez zmiane czasu co roku cala zime wstaje max 5.30... standard to 5.15:szok:


zajecia mamy kameralne... wiec plus taki ze mozna sie wykazac wiedza..albo udawac ze sie cos wie takze w sumie wszyscy w to wierza:tak::tak:

obstawiam ze dzieki aktywnosci zajecia ktore teraz mamy zalicze na spokojnie...


moiz jedyny sport jaki ja obecnie uprawiam to bieganie za szefem... zbey popodpisywal dokumenty:-D
 
mozi, dokładnie to chodzenie z kijkami, przy takiej pogodzie jak dziś u nas, to dokładnie nie da się, ale u nas w parkach wielu ludzi chodzi niezależnie od pory roku:tak: kijki mają różne końcówki wymienne w zależności od podłóża po jakim się chodzi:tak:
to córa zosia-samosia:-)

ola, bieg za szefem to też jakaś aktywnośc ruchowa:-D:-D
moja gwiazda z reguły wstaje ok 5,45-6,00.....znam ten ból:baffled:
 
reklama
oliwka spi

dzis sie okazalo ze chce isc na imprreze halowen, i co... musislam kombinowac stroj... ze mloda nie chce byc duchem tona szybko stroj czarownicy robilysmy.... jutro pokaze wam efekty:tak:
 
Do góry