reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

marta mam nadzieje ze sie trzymasz... kurde strasznie niesprawiedliwe to wszytko jest...

devil twoj syn to sie ma fajnie:))

a faktycznie syngaturki by sie przydaly, devil tobie tez:)
 
reklama
hej
martusia przykre sa takie rocznice,a co bys chciala zmienic???

a ja o 13.45 mam zaliczenie, juz nic nie wiem z tej mojej polowy co sie uczylam,denerwuje sie jak diabli
mam dosc tych studow,po co ja sie zapisywalam,aby kasy mniej miec i wiecej nerwow,
to jest w tym semestrze najlatwiejszy przedmiot,
a ja mam pustke w glowie,a nast jeszcze gorsze,a ja jeszcze nad nimi nie usiadlam,
czesem ryczec mi sie chce,ze nie mam czasu i sily na nauke,a jeszcze obowiazki w domu i mloda,
wczoraj ogarnelam chate,bo przez te zalicz to wolam nad ksiazka niz sprzatac,
 
mozi powodzenia na zaliczeniu.

ja dzis ogarniam,a studia to faktycznie sporo nauki, ja chocibym chciala toz mloda nikt cale weekendy siedzial nie bedzie...
 
A no niestety życie wogóle nie jest sprawiedliwe. Jedni mają szczęścia tyle że oknami z domu wychodzi a drudzy nie mają jego wcale :(. No trudno. tak to juz jest. Co do sygnaturki to może zrobie w najbliższym czasie. :)
 
Ja tez przymierzam sie do sygnaturki. Moze jutro ... A jak weekend martusia ?
Ucieklem chwilowo z Samotna Matka- Samotna w ciazy bo tam za chwilkę będzie gorąco ... Jakoś chyba nie chce uczestniczyć w obecnej dyskusji .....

I wciąż czekam na miska ... nie mam już paznokci ... ale czekam ....
 
devil spokojnie:) my czekamy na relacje ze splywu.

devil co do samotnych w ciazy u nichc zesto tak grzmi juz raz za kare mialy zawieszony watek.

a my dzis bylysmy na rynku z moja kolezanka,, posiedzialysmy, mloda szybko znalazla kolezanke i kolege a my pogadalysmy:)
 
Masz rację yenna1 jakieś tipsy by sie przydały w domu ....

Już mam pierwsze wiadomości :))) Od 10 rano nie odbierali telefonu, ale okazało się, że ratownik zabezpieczył telefony w jakimś worku wodoszczelnym :))) szok ! O o terminie konca imprezy nie mogłem nic wiedzieć, bo takich rzeczy się z reguły nie planuje ....

Misiek wrócił z dziadkiem taksówką do domu, tylko po to by sie przebrać. Byli cali mokrzy :))) misiek tak poganiał dziadka, że nie zdążyli nic opowiedzieć - nawet nie dał mu zjeść w biegu bułki. I jeszcze rowerami pojechali tam, bo zakonczenie imprezy - ognisko kiełbaski i takie tam ... Dobrze, że mama zatelefonowała i mi to powiedziała bo byłem bliski zawału. Jak tylko wrącą pojadę po łobuza.
Najważniejsze, że szczesliwy. Musi być szcześliwy skoro tak pogania dziadka ... Jeju skąd w nich tyle energii :)))

Chwilowo nie zaglądam do do samotnych w ciazy, bo tam padły ostre słowa. Podoba mi się tam, ale poczekam az opadnie temperatura.
Tym razem swoje zdanie wyraziłem w myslach. Mi to wystarczy ...
 
coś drgnęło byłam wkońcu na 2 rozmowach o pracę oczywiście jak nic się nie dzieje to nic a jak zaczyna naraz, niby na luzie rozmowy ale po tych 2 dniach byłam przemęczona, ciekawe czy będzie odzew???Nienawidzę rozmów o pracę nie jestem kokietką i nie bardzo potrafię się "sprzedać" :-(
Mozi i jak po zaliczeniu? pustka przed egzaminami to chyba naturalny stan :-)

a jeśli chodzi o takie zamieszanie jak z e-coli co jakiś czas się przyda zaczynają bardziej pilnować jakości produkcji :-)
 
reklama
devil super ze syn tak zadowolony:)

jaimis super ze byly rozmowy, moze i praca bedzie:) oby...

ta panika z e-coli dopilnuje troche pozadku, ale ja np wyjazdu sie nie boje, w okolicy mojej mamy nie ma wogole zadnych przypadkow, wiec nie ma sie czym martwic.
 
Do góry