reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
A ja sie pochwale sukcesami miska. Wygrał piękny album o naszym miescie. Jako jednyny odpowiedział na pytanie organizatorów na pytanie, na które odpowiedzi nie znali nawet dorosli :) To fakty z naszej słynnej "Wielkiej Ucieczki", kilka innych drobnych wygranych. Ogólnie zadowolony strasznie.

Dziś byliśmy na spacerku i lodach :) A jutro kolejna wycieczka :) ... ale napięcie ....
 
dzien dobry:)
u nas dzis slonka niestety nie ma... mlodsze pokolenie w przedszkolu, ja sprzatam. pranie sie peirze i znow trzeba sie z zelazkiem zaprzyjaznic...

jaimis napisz pozniej jak bylow pracy:)
 
martunia415 nie masz jakiejś babciusi? moja mama złota kobieta siedzi cały dzień z dzidzią i mówi że jest zadowolona, same nocki są męczące kiedyś tak pracowałam olla a praca fajna budownictwo głównie przetargi tylko w takich pipidówkach to zarobki niezbyt dobre, co innego duże firmy jak poprzednia, ale tam trzeba donosić i się podlizywać ani jednego ani drugiego nie potrafię, no albo mieć kogoś wysoko postawionego a takiego kogoś też nie posiadam, ciekawe czy pracodawcą ja się spodobam zobaczymy pod koniec tygodnia :-) a piszę z pracy ale ciiii, tylko mi ciągle wyskakuje że na tej stronie jest groźny wirus no to chyba tylko devil no bo niby kto inny :-)
 
jak sama nazwa mówi :-) ale mnie śpiochanie złapało nadmiar pracy po przeszło 9 miesiącach obcowania tylko z dzidzą idę zadzwonić czy tęskni, jak charakter ma po tatusiu to pewnie nie ;-)
 
jaimis kolejna praca w budowlance na pelny etat to moje marzenie:)

my dzis pol dnia na dwore, mloda padla przemeczona ale meag szczesliwa, jutro ma wolne bo rano juz sie z dziecmi umowila:)
 
ollla dobrze w budowlance w biurze kokosów nie ma ale i tak chyba lepiej kasowo płacą niż w innych typach biur, no tylko czasem trzeba posiedzieć po godzinach w sezonie czyli latem :-) No zobaczymy czy mnie zostawią, dziś pierwszy raz mi się oberwało no ale dziś był przetarg i jak to przy przetargach na ostatnią chwilę jak wróciła szefowa już była w innym nastroju. Pracowałam już przy przetargach ale w innej działce tam wykonawstwo a tu oznakowanie no nie mam takiego daru że spojrzę w oczy przełożonego i od razu wszystko wiem muszę się wdrożyć :-) a mój misiek dziś gorzej się czuł ale babcie wysłałam do doktorka i mówi że osłuchowo nie jest źle ale kaszle biedak aż wyleciało z niego część śniadania :-( jeszcze mi schudnie mój pudzianek :-(
 
reklama
jaimis zdrowka dla malego.

jaimis mi sie w budowlance dobrze pracowalo,ale fakt oznakowanai tez nie mielismy, no ale to kwestai wdrozenia sie w temat.

my dzis w domu jestesmy, mlodsze pokolenie ma wolne.
ja bylamz koelzanka ostatecznie wybrac sukienke slubna, i na pomiarach:)
i przy okazji na zakupach malych
 
Do góry