reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
jaimis wybieramy sie chyba najtanszym srodkiem transportu i najszybszym, lecimy samolotem, bo srednio mi sie podoba ciagnac mala cala noc busem albo przewozem, niby dziecko spi, ale tak jestesmyw godzinke na miejscu.
a ze lecimy z samego rana to mamy juz caly dzien dla siebie na miejscu:)

jeszcze tylko karte na europejskie ubezpieczenie musze zalatwic, boz dzieckiem to nigdy nic nie wiadomo
 
fajnie ... ja nigdy nie leciałam może za kilka lat z misiem polecę jak ceny paliw nie będą tak horrendalne że tylko będą linie exclusive :-)
a ja jutro idę na próbny tydzień do pracy, w końcu, a u nas pogrom, babcia chora, mały chory na ich recepty wydałam 120 zł ciekawe ile dni będę musiała tam pracować żeby zarobić no oczywiście jeśli się im spodobam \
mały choruje już 3 raz w tym roku to dużo jak na małe dziecko chyba
 
hej dziewczyny,dzieki za zainteresowanie zalicznie,duzo do uzupelniania,ale sadze,ze zalicze,w srode wyniki
musze sie zabrac za projekt wlasnego przedsiebiorstwa na podstawy przedsiebiorczosci,cos w stylu biznes plan tylko bardziej rozbudowane,same druki ponad 10 stron i do tego cala opisowka, czesc przedrejestracujna i porejestracyjna z formami finansowania, dystrybucja, macierz, kosztorysem
 
mozi ja cos takiego pamietam ze szkoly... koszmarne to bylo...
biznes plan to luz... ale tabele, wyliczenia... katastrofa.

jaimis to zdrowka dla wszystkich. no i super ze do pracy idziesz:) fajnieze masz coz malym zrobic:)


my dzis caly dzien na dworze, gril, piaskownica, lezak i totalny luz... dawno tak nie wypoczelam:)
 
Witam was. ja dzisiaj byłam w pracy. Nic mi się nie chce. W sumie nie było dużo roboty ale chyba ten luz był dla mnie najbardziej męczący :/
 
Mozi to jak już tą firmę opracujesz to może nas zatrudnisz ;-)
martunia415 bo opindalanie też bywa męczące, ale czasami warto :-)
ollka22 no z babcią to mam fajnie, szkoda mi by było dać do żłobka a z opiekunkami różnie bywa, a w tej pracy kokosów nie będzie to nie wiem czy by się kalkulowało :sorry2:

no ja po 9 miesiącach do pracy ciekawe jak to będzie i czy mnie zostawią .... najbardziej mi zależy żebym miała ciągłość pracy... ale i tak bardziej niż nowej pracy boję się że mały babcię jutro wykończy bo on ma ciężkie dni czasami a zwłaszcza jak jest chory, ale dobrze że poszłam dziś do lekarza bo mu się pogorszyło
 
A no masz rację. Zmęczyłam się lenistwem hehe :D. Teraz dwa dni wolne a potem znou co drugi dzien w pracy :(. Zaraz wakacje to się zaczną problemy z zostawieniem dzieci. Nie wiem jak to będzie. Myślę żeby ciągnąc nocki cały czas. Zobaczymy czy się uda to załatwić
 
martuniaa przedszkole macie w wakacje czynne??
ja sie ciagle zastanawiam czy mala zapisac, bo jakw sierpniu mamyw domu siedziec to wole zebyw przedszkolu byla....
jaimis oby praca byla fajna i oby placili bo teraz to roznie bywa...
ja z opiekunka bym malej nigdy nie zostawila,a babcia w domu fajna sprawa:)
 
reklama
U nas są dwa przedszkola i jeden miesiąc wakacji ma dyżur jedno przedszkole a drugi drugie. Ale mała do tego drubiego nie pójdzie. A urlop mam dopiero od końca lipca. Cały lipiec muszę przepracować. Dlatego muszę załatwić sobie same nocki
 
Do góry