reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

u mnie jest duży sąd i sędziowie są dobierani do spraw elektronicznie, ale kiedy powiedziałam tej pani mecenas nazwisko sędziny, która prowadziła moją rozprawę to mi współczuła. powiedziała, że to najgorsza sędzina w całym sądzie, która ma taką opinię, że zawsze jest wredna i często staje po stronie tatusiów... sama mi radziła, żebym próbowała ją zmienić, gdybym znowu do nią trafiła, ale mówiła, że to nie jest takie łatwe. poza tym powiedziała, że niestety ona prowadzi bardzo dużo spraw u nas w sądzie rodzinnym, więc nie trudno na nią trafić :dry:.

gdzie się wszystkie mamy podziały? niedzielne lenistwo, czy dalej porządki świąteczne? pewnie gdzieś powyjeżdżały, eh ja też bym poszła w jakieś odwiedziny, ale Maciej wciąż chory :-(.
Sliwko w weekand jest mnieszy ruch na bb
a ja sie dzis bycze troche,jutro balejaz mi znajoma robi,ale sie ciesze,ze bede wygladac jak czlowiek bez odrostow;-)
 
reklama
hej mamusie :)
U nas dobrze, wczoraj pierwszy raz od urodzenia Maciusia (30 wrzesnia) poszłam na impreze :) ale fajnie było :-) choć już tęskniłam za nim.. tak kocham tego mojego szkraba choć ma dopiero 2 miesiące to już nie wyobrażam sobie życia bez niego i myślę, że wczesniej moje życie było nudne.

Maciek rośnie, je dużo... :)
U nas moi rodzice zakochani we wnuczku bardzo, a ojciec dziecka nawet swoim rodzicom nie powiedział... chyba się ich boi choć ma 30 lat.. :crazy:

Sliwka Węgierka - co za sędzia :wściekła/y:jak można stać po stronie tych "tatusiów" :szok:, spróboj zmienić sędzie.
Mozi - też oglądałam ;-)


Dużo zdrowia dla Waszych dzieciaczków!! i oczywiście dla Was
 
hej i my się meldujemy po leniwym weekendzie:zawstydzona/y:;-)
u nas porządki świąteczne ruszają od jutra, mam nadzieję że od poniedziałku nie złapię kolejnego lenia:-p

a we wtorek pierwsza sprawa o alimenty, ale mam stresa, mam nadzieję że ex się nie zjawi...już mnie strach łapie, nigdy nie byłam w sądzie nawet:szok:

idę kąpać dziecię;-)
 
cześć dziewczynki

Dziś się fatalnie czuję, głowa mnie boli odkąd się obudziłam. Przed południem poszliśmy na zakupy bo na generalne porządki to potrzebuję dużo dobrej chemii. No i oczywiście zostawiłam dużo kasy w markecie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. A ile ludu tam było…. powariowali, nie mają co robić tylko w niedzielę chodzić do marketów… zamiast z rodziną w domu siedzieć:sorry::sorry:;-);-). Od jutra porządki, ale na raty bo jutro jeszcze do lekarza muszę pojechać a do środy muszę przygotować pracę na zaliczenie.

Poza tym nic ciekawego. U nas zimno ale bez śniegu więc jest szaro buro i ponuro.
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś ledwo żyję...że mój ex to kretyn wiem od xxx czasu,ale nie sądziłam że do tego stopnia.Zadzwonił dziś o 3.30 w nocy-chyba tylko po to żeby nas obudzic,bo szybko się rozłączył.Milczenie trwało 3 tygodnie i znów mamy powtórkę z rozrywki :cool:Obudził mnie pacan i już do rana nie mogłam zasnąc....

Co do sędziów ja na alimentach i na pozbawieniu władzy trafiłam na aniołów-czułam,że są ze mna a nie przeciw mnie :-)
 
cześć dziewczynki

Dziś się fatalnie czuję, głowa mnie boli odkąd się obudziłam. Przed południem poszliśmy na zakupy bo na generalne porządki to potrzebuję dużo dobrej chemii. No i oczywiście zostawiłam dużo kasy w markecie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. A ile ludu tam było…. powariowali, nie mają co robić tylko w niedzielę chodzić do marketów… zamiast z rodziną w domu siedzieć:sorry::sorry:;-);-). Od jutra porządki, ale na raty bo jutro jeszcze do lekarza muszę pojechać a do środy muszę przygotować pracę na zaliczenie.

Poza tym nic ciekawego. U nas zimno ale bez śniegu więc jest szaro buro i ponuro.

Wczoraj byłyśmy w tesco kupiłam wielkie g...i wydałam 140 zł:wściekła/y:
 
dzień dobry:-)

Natka tyle razy byłaś wzywana do tablicy i się nie pojawiłaś:-p
ale jak opowiesz nam wszystko, powrzucasz zaległe foty to jesteśmy w stanie wybaczyć:-p;-)

idę się brać za porządki, ale mi się nie chce...
i jeszcze brak pomysłu na obiad:confused2:
 
reklama
Do góry