reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Czechow – fajne mamuśki – och boże, dobrze, że ja nie zaglądam na przyszłe mamusie, bo staram się być miła i powściągliwa w wyrażaniu swoich opinii, ale czasem to mnie szlag trafia i po tych stwierdzeniach o setce wódki to bym nie wytrzymała i wyraziłabym swoją opinię

pewnie jak robiły dzieci to też po setce
nie chcę oceniać z góry, ale laski które wychodzą z założenia, że przed porodem powinny sobie walnąć seteczkę to dzieci chyba po trzech seteczkach robiły albo po jakimś koksie

dziewczyny, narzekacie na swoje sędziny, przecież zawsze można wystąpić z wnioskiem o zmianę sędziego.

Olakalisz – ale żeś wyskoczyła dzisiaj z Fioletką, hahaha, ale rację masz :-)
z jednym dzieckiem to jeszcze nic
ja z 4 to dopiero sobie dobrze wymysliłam , pewnie rozwiodłam się z kaprysu , teraz państwo mnie utrzymuje i tylko zgrywam biedną samotna matke żeby dziecko do przedszkola sie dostało
:sorry:


Baśka, z Tobą to wiadomo, że Ty stara naciągaczka jesteś, a do tego jak mąż chciał odejść to w ciążę zachodziłaś :-p:-p:-p

ja dziś tylko na chwilkę, ale nadrobić mysiałam sporo. A weszłam tylko by Wam linka zamieścić, ja tam na pewno kasę zostawię.
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Alonqa - fajne butki - jak ktoś takie lubi :-p ja tam wolę na wysokim obcasie - takim 11 cm :-), ale nie myślcie sobie że należę do tej grupy kobiet co w takich nawet po śniegu chodzą, na lód i sniegi mam inne :-);-):-);-)
 
Wyskoczyłam,bo mnie dawno nie było i jak przeczytałam to i owo to musiałam napisac swoje zdanie :-)

Butki ładne,tylko czy nie będą sie szybko brudzic pod wpływem deszczu i śniegu??
 
olakalisz pewnie będą się brudzić, ale w tym roku zima taka nijaka że zaryzykowałam:tak:

phantas ja też lubię wysokie...oj jak noga w nich super wygląda, ale właśnie nie mam kurde żadnych na płaskim oprócz adidasów więc sobie sprawiłam takie cichobiegi na szybkie przebiezki po mieście ;-) Jak szaleć to szaleć:-):-):-)
 
dzień dobry, u nas od rana śnieży ładnie. co prawda na ziemi tego nie widać, ale w powietrzu latają wielkie płatki śniegu :-). cudnie!

Alonqa bardzo fajne butki, super kolor.

poruszałyście temat teściów. ja też uważam, że dobrze, kiedy dziecko ma chociaż jednych dziadków. ja mieszkam z rodzicami i nie wyobrażam sobie, żeby Maciek nie miał kontaktu z dziadkami. uwielbiają się. no a jeśli chodzi o drugich dziadków to u nas podobnie jak napisałyście. praktycznie zero kontaktu, Maciej widział matkę mojego ex raz tylko na spacerze w wakacje. czasem kupią jakieś ubranko, ale poza tym zero zainteresowania.

dziewczyny, narzekacie na swoje sędziny, przecież zawsze można wystąpić z wnioskiem o zmianę sędziego.

tak, ja na pewno tak zrobię przy następnej rozprawie, jeśli znowu dostanę tę sędzinę. tylko, że mogę to zrobić przy ewentualnym odwoływaniu się, bo przed rozprawą nie mogę tego zrobić, muszę mieć powód, czyli np że zostałam pokrzywdzona wyrokiem, który moim zdaniem wydała nie będąc bezstronna.

nic mi się dzisiaj nie chce! :cool2:
 
dzien dobry

buciki super:)) tez mi sie takie podobaja:)

Phantas sprawa zmiany sedziny to nie takie proste, ciezko to zrobic, rozmawialam o tym juz zprawnikiem, tymbardziej ze u nas sad rejonowy jest maly,i wszystkie sedziny sie znaja.
chcialabym miec jako prowadzace sedzine te ktore zasadzala mi pierwsze alimenty i odbierala prawa temu dupkowi...

a tak wogole to u nas tez sypie snieg... na dworze troche bialo, fajnie to wyglada:)
ja wlasnie gotuje obaidek, poznij jedziemy do mojego brata na kawe, nie chce nam sie siedziec w domu.

milego dnia dziewczyny:)
 
reklama
u mnie jest duży sąd i sędziowie są dobierani do spraw elektronicznie, ale kiedy powiedziałam tej pani mecenas nazwisko sędziny, która prowadziła moją rozprawę to mi współczuła. powiedziała, że to najgorsza sędzina w całym sądzie, która ma taką opinię, że zawsze jest wredna i często staje po stronie tatusiów... sama mi radziła, żebym próbowała ją zmienić, gdybym znowu do nią trafiła, ale mówiła, że to nie jest takie łatwe. poza tym powiedziała, że niestety ona prowadzi bardzo dużo spraw u nas w sądzie rodzinnym, więc nie trudno na nią trafić :dry:.

gdzie się wszystkie mamy podziały? niedzielne lenistwo, czy dalej porządki świąteczne? pewnie gdzieś powyjeżdżały, eh ja też bym poszła w jakieś odwiedziny, ale Maciej wciąż chory :-(.
 
Do góry