reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Sporo zależy od księdza / parafii - teoretycznie nie powinni Ci robić nieprzyjemności ale niestety czasami jeszcze robią. Co do papierów dowiesz się wszystkiego od księdza.
 
reklama
Dzień dobry

Zanka - tak naprawdę to tylko zależy od parafii.

Dzis już w pracy jestem. Mam nadzieję, że nie zadzwonią z przedszkola żebym zabrała Oliwię. Weekend spędziłam w szkole - no dobrze tylko sobotę bo w niedzielę nie musiałam byc na wykładach więc sobie leżałam w łóżeczku i odpoczywałam :-) No i nic sie nie działo o czym warto by było pisać :sorry:
 
witam :)
pierwszy raz jestem u Was :-) i w zasadzie to mam do Was pytanko...
nie jestem z biologicznym ojcem dziecka juz od polowy ciazy, przebywa on w ZK i nie bardzo interesuje sie dzieckiem, jestem panna a chcialabym ochrzcic mojego synka... czy nie bedzie zadnych problemow w kosciele ze jestem samotna mama?? jakie papiery beda potrzebne na chrzest?
z gory dziekuje za odpowiedz :-)
pozdrawiam


Mnie ksiądz nie robił żadnych problemów a potrzebny był mi tylko akt urodzenia.
 
witam dziewczęta:-)

Mamciu świetny pomysł z tym wątkiem, zaraz tam zajrzę:tak:

zanka tak jak dziewczyny napisały, my chrzciliśmy jeszcze razem także nie wiem jakby to wyglądało, ale ostatnio koleżanka(mająca nieślubnego synka) nie mogła zostać chrzestną u swojej siostry bo ksiądz nie wyraził zgody.
Zmienili parafię i została:sorry:

a u nas życie w biegu, brak czasu na wszystko.
ostatnio trochę odpuszczam neta bo za dużo czasu siedzałam:cool2:
ale podczytuję was w miarę regularnie:-)

miłego dnia!!
 
Dzień doberek. ;-)

Zuzia śpi,G. w pracy,obiad uszykowany,więc free-time for Mummy. :-p :-D :cool2:

Jak Młodzinka wstanie,to wyruszamy do mojej Teściowej,bo Nas wzywa. :-p ;-) Hehe. :-p


No kochane jak wam się podoba mój pomysł i nowe podforum "Ważne informacje i adresy"?Powiedzcie co o tym myślicie?

Bardzo fajny. :tak:

Mnie ksiądz nie robił żadnych problemów a potrzebny był mi tylko akt urodzenia.

U mnie było identycznie. Nawet mój Brat został Chrzestnym,mimo,że nie ma bierzmowania - a to podobno był u nas wymóg. ;-)
 
Dzień doberek. ;-)

Zuzia śpi,G. w pracy,obiad uszykowany,więc free-time for Mummy. :-p :-D :cool2:

Jak Młodzinka wstanie,to wyruszamy do mojej Teściowej,bo Nas wzywa. :-p ;-) Hehe. :-p




Bardzo fajny. :tak:



U mnie było identycznie. Nawet mój Brat został Chrzestnym,mimo,że nie ma bierzmowania - a to podobno był u nas wymóg. ;-)

A to ciekawe u nas ksiądz rządał zaświadczenia z parafii od chrzestnych.
 
reklama
Do góry