reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Dziewczyny !!

Dostałam pracę :-) kurcze ....nie wierzę. Wczoraj byłam na rozmowie - przede mną 30 osób...i dziś zadzwonili , że mnie wybrali i w piątek na 12.00 podpisuję umowę. Nie ważne , że zarobie 650 zł - ale to będą moje...moje pieniądze...praca , dzięki której utrzymam moje dziecko...Jestem sama - ale to nic , bo wszystko zawdzięczam sobie i tylko sobie :-) Kurcze cieszę się jak nienormalna hehe
 
reklama
ola - wielkie gratulacje!!! to bardzo ważne uczucie ze ma się pieniązki z własnej pracy:tak: - powodzenia!

czechow - dopiero teraz zauważylam--- będzie dziewusia ! brawo! poprzednio tez w badaniu dziewczynka wychodziła - czy cichaczem na syneczka liczyłaś?
 
Hana - przede wszystkim liczyłam na zdrowe dziecko ;-). W pierwszej ciąży w związku z szalejącą tarczycą miałam usg raz w miesiącu i widziałam dziecko co 4 tygodnie teraz miałam dopiero 3 badania..... chociaż po cichutku chciałam dziewczynkę - wszystkie rzeczy mamy dla dziewczynki poza tym gabi będzie miała z kim w domek się bawić (za jakiś czas oczywiście) itp itd..... gorzej że m. mówi do 3 razy sztuka no i znowu się nasłucham od teściowej o tym w jaki sposób zrobić chłopca - a bóg mi świadkiem że trzeci raz tego nie zniosę....
 
czechow - u mnie jak na początku ze druga dziewusia - to mąz jak juz przełknął info to powiedział ze próbujemy do czterech na synka--- wieć rozumiecie:laugh2: haha ulżyło mi gdy na kolejnym badaniu jajeczka wyrosły:laugh2:
 
U nas nie ma takiej możliwości - specjalista od usg powiedziała coś w stylu " i tu bez wątpienia widzimy wargi sromowe" ;-) co niesamowicie mnie ubawiło - było to powiedziane jak podczas prezentacji ekonomisty mówiącego - patrząc na ten wykres bez wątpienia widzimy wzrost popytu o 20%
 
dzień dobry

Ja pamiętam moje usg... "widzi pani tą kreseczkę.... to dziewczynka" :-):-):-) na co dawca gdy na niego spojrzałam a on miał posępną minę "no co, zawiedziony jestem, miał być chłopiec" :-:)-:)-(
 
reklama
Do góry