reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

20120906343.jpg Moje szczęście :)
 
reklama
Hej dziewczyny jestem mega do zdalam jeden z zaleglych egzaminow,drugi w nastepnym roku w czerwcu,ale ten mam za soba,jakbym nie zdala,to tym rezygnowala ze studiów

Emilia z ex aby tak dalej, Liwia sliczne imie,ja chcialam tak dac swojej

Idka witam ;) to co do funduszu to trzeba czekam te dwa miesiace,ale jak zlozysz o fundusz i ci przyznaja to dostajesz na caly okres chyba teraz jest od pazdziernika 12 do pazdziewnika 13, ty na przyklad skladasz ze listopadzie zasw od komornika,skladasz papiery do fa i jak dostaniesz,to co ex wplaci idzie u komornika na zalegle twoje co nie wplacil przez 2 mce i splaca fa
 
Ostatnia edycja:
emilka ślicznie to twoje szczęście!oby wszystko ułożyło się po twojej myśli. A to dla ciebie!( dostałam tą przypowieść po narodzinach mojej córeczki więc puszczam dalej w świat:-))


Najwspanialszy Anioł

Oczekując dnia narodzin, dziewczynka zwraca się do Boga:
„-Jutro posyłasz mnie na ziemię, ale jak ja tam będę żyć? Jestem zbyt mała i bezbronna?”.
Bóg odpowiedział: „-Spośród wielu aniołów wybrałem jednego dla Ciebie. Twój anioł będzie czekał na Ciebie i zaopiekuje się Tobą”.
Dziecko pyta dalej: „-Ale powiedz, co będę tam robić? Tutaj w niebie nic nie robię, tylko śmieję się i śpiewam ze szczęścia”.
Bóg odpowiedział: „-Twój anioł będzie śpiewał dla Ciebie i będzie się do Ciebie uśmiechał każdego dnia. Będziesz czuć jego miłość, a nieogarnione szczęście wypełni Twoje serce”.
Ponownie pyta: „-Jak ja zrozumiem ludzi, którzy będą mówić do mnie nieznanym językiem?”.
Bóg odpowiedział: „-Od twego anioła usłyszysz wiele cudownych i serdecznych słów, jakich nigdy nie słyszałeś. Z wielką cierpliwością i troską będzie Cię uczył, jak je wymawiać”.
Dziewczynka zapytała: „-A co powinnam zrobić, gdy zechcę porozmawiać z Tobą?”.
Bóg odpowiedział: „-Twój anioł będzie się modlił z Tobą”.
Dziewczynka zastanawia się: „-Słyszałam, że na ziemi jest wielu złych ludzi. Kto mnie przed nimi obroni?”.
Bóg odpowiedział: „-Twój anioł będzie Cię bronił, gotowy oddać życie za Ciebie”.
Mówi dziewczynka: „-Ale na zawsze pozostanę już smutna, bo nigdy Cię już nie zobaczę”.
Bóg odrzekł: „-Twój anioł zawsze będzie Ci o mnie mówił i pokaże Ci drogę, którą wrócisz do mnie, chociaż ja i tak zawsze będę przy Tobie”.
W niebie zapanowała cisza, a na ziemi dały się słyszeć głosy i wtedy dziecko pospiesznie zapytało: „-Boże, jeśli już muszę opuścić niebo, to powiedz mi, jakie jest imię mojego anioła?”.
Bóg odpowiedział: „-Jej imię nie jest ważne. Będziesz do niej mówić po prostu:'mamo'!

 
Mozi gratuluje zdania egzaminu! super ze masz juz z glowy:)
Madziunia dziekuje poryczalam sie jak głupia :)

dziewczynki dziekuje za wszystkie gratulacje i cieple slowa, nienadrobie tych wszystkich stron do tylu ale bede starala sie chociaz byc na bieżąco:*
 
emilka sliczna ta twoja krolewna...
oby plemnik stanal na wysokosci zadania i byl dobrym ojcem:tak:

mozi gratulacje:))

madziunia ja juz to kiedys czytalam, piekne to jest...
 
reklama
Aga zostalo mi 2 semestry (1 egz i pisanie pracy) przy najbardziej optymistycznej wersji

dziewczyny ktos chetny jeszcze na spotkanie w nast weekand w krakowie????

pytam,bo bede miala ograniczony dostep do neta przez nast 2 tyg
jesli chodzi ze spotkaniem to bede w kontakcie tel z ollka i anowi
 
Ostatnia edycja:
Do góry