reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
witam się

raczkowa, najwyraźniej doktorek chciał Cię zbyć:baffled:.....dziwny przypadek 24 godzinne kolki:dry:
ja mam open office i automatem mi odczytuje worda....super że prawniczka "wyprodukowała" konkretny pozew:-D:-D

olka, zabiegana jesteś, a ex niech się buja:no:

emilka, Pyska była zameldowana u dziadków tam gdzie ex
oby dawcy dalej pozostały takie chęci jak teraz:tak::tak:....spacerki....jakbyś planowała spacerek w okolicach górki srodulańskiej daj znać, może się spotkamy:tak:


umyłam balkon i 1 godz walczyłam z upięciem firanki:tak::baffled:teraz jeszcze obiad i lecę bo się umówiłam z kuzynką
 
pisałam i pisałam wczoraj i ciągle neta mi rozłączało
pamiętacie jak pisałam że laska sobie zażyczyła zwrot łóżeczka to napisała obruszona i powiedziałam że jestem bezczelna że na tablicy wysłałam link na jakieś najtańsze łóżeczka mam 200 zł jej przysłać i inne rzeczy od łóżeczka, a to stwierdzam jak mam za coś po którymś dziecku tyle płacić to olewam to ciekawe ile przesyłka łóżeczka będzie kosztować ... :sorry2:dziewczyny łóżeczko po którymś dziecku wszystko lata, no i nauczka dla mnie nic nie pożyczać mieć swoje albo wcale :-(

Raczkowa no mój mały płakał pierwsze 2 miesiące a potem jak ręką odjąć ale każde dziecko jest inne i wierz w swój instynkt :tak:
 
pisałam i pisałam wczoraj i ciągle neta mi rozłączało
pamiętacie jak pisałam że laska sobie zażyczyła zwrot łóżeczka to napisała obruszona i powiedziałam że jestem bezczelna że na tablicy wysłałam link na jakieś najtańsze łóżeczka mam 200 zł jej przysłać i inne rzeczy od łóżeczka, a to stwierdzam jak mam za coś po którymś dziecku tyle płacić to olewam to ciekawe ile przesyłka łóżeczka będzie kosztować ... :sorry2:dziewczyny łóżeczko po którymś dziecku wszystko lata, no i nauczka dla mnie nic nie pożyczać mieć swoje albo wcale :-(

Raczkowa no mój mały płakał pierwsze 2 miesiące a potem jak ręką odjąć ale każde dziecko jest inne i wierz w swój instynkt :tak:

Jaimis wyslij jej to jej loczeczko na jej koszt,jak ma takie wymagania
a moim zdaniem tez beszczelna jak sie pozycza,to tez sie inaczej robi,
nie pyta czy ci daj potrzebne czy nie tylko oddawaj bo moje :no:
 
Spieszyłam sie jak glupia do fryzjera, spoznilam 10 min bo malutka zgłodniala a fryzjerka do mnie: przepraszam ale nie mam czarnej farby.. moze za tydzien...;/ swietny zaklad ale co sie dziwic jak z grouponu;/
Raczkowa u mnie nie bedzie sie dluzej zajmowal niz 2tyg góra 3tyg bo musi wracac do pracy, takze duzo czasu na wykazanie sie nie ma..
Olcia no moze tak mu zostanie, czas pokaze.. jak narzie to ja chyba przesadzam bo on chce robic kolo malej a ja go co chwile ocos upominam.. ja z tych wyczulonych mamus:p ale z drugiej strony co sie dziwic jak on sie stal prawie jak obcy...
Aga spacerki jeszcze musze odlozyc, polozna powiedziala zeby sie jeszcze wsrtrzymac do weekendu, ale kiedys czemu nie, mozemy sie umowic:)
czyli balkon juz w pelni skonczony przez SM?
 
jaimis przesyłki pocztowe nie są takie drogie, tym bardziej, że to nie będzie ciężka paczka, sprawdź na stronie jaki mniej więcej będzie koszt i porównaj z kurierami:tak:
 
dziewuszki ja z innej beczki powiedzcie mi jak wyglada sprawa sadowa? chodzi mi glownie o wyrok jak to jest? gadamy gadamy i pozniej co? sad nas wyprasza i idzie sie naradzic i przychodzi z wyrokiem? a pozniej czeka sie jeszcze zeby to dostac na papierze czy co?
 
raczkowa alimenty na papierze masz prawomocne tego samego dnia, ja ostatni wyrok dostalam 10 minut po rozprawie

a sprawa, zaczyna sie od tego czy chcecie isc na ugode jak nie to zaczynaja sie przesluchania, pozniej wlasnie sad was wyprasza i zaprasza na odczytanie wyroku
 
Mozi no tak nieprzyjemnie się zachowała że cały dzień przeżywałam zawsze milej jakoś normalnie się dogadać, ale widocznie ze wszystkimi się nie da…. Jak bym wysłała na jej koszt to by zawałem się skończyło ;-) a to była kiedyś tak dobra koleżanka że jako pierwsza dowiedziała się o ciąży ze znajomych…. No życie ….
Revelka no tak muszę podobno jest jakaś strona jutro pojadę do jakiegoś obi po folię…
Emilka no ja do fryzjera miałam siłę się doczłapać dopiero po 3 miesiącach J
Raczkowa u mnie za wiele nie było gadania na zestawienie kosztów pani sędzina w ogóle nie spojrzała od razu mówiła co ona sądzi i tyle więcej było spisywania danych niż rozprawy J ale ja byłam sama bez adwokata. I nigdzie nie wychodziła ani my od razu przy nas postanowiła
 
reklama
olcia tzn ze mam czekac jak nas wyprosza? i powiedza ze mamy sobie juz isc? kurde boje sie ze jak nas wyprosza to ja nie bede wiedziec ze trzeba zostac i pojde do domu hhahhaha:-D:-D:-D
 
Do góry