reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

hej

emilka, super ,że już jesteście w domu, szybciutko:tak:
jak malutka ma na imię:confused: jak dawca:confused:
jak się ogarniesz to wpadaj do nas :tak:

raczkowa, w przypadku dorosłych orzeczenie o niepełnosprawności wydaje komisja zdrowia przy urzędzie miasta, w przypadku dzieci nie wiem jak się to odbywa, najlepiej zapytać pediatrę:tak:
nikt nie twierdzi ,że Bruno jest niepełnosprawny, takie orzeczenia są wydawane czasowo np. na rok czasu, może to ułatwiło by Ci działanie np większe możliwości rehabilitacji, łatwiejszy dostęp do specjalistów, a przy okazji dodatkowy grosz, który jest potrzebny:tak:

marttitka, zdrówka dla Filipka:-)

jestem dziś nie dożycia, ledwie na oczy widzę:baffled:
 
reklama
raczkowa o kurczaki a skąd te usg główki coś cię niepokoiło chyba coś się działo jak mnie nie było oj wiesz a każdy grosz się przyda nieraz w mopsie oprócz zasiłków jakieś jednorazowe pomoce są lepiej raz za dużo popytać niż stracić zwłaszcza jak coraz bardziej koszta wszystkiego rosną...
martttika super a gdzie pracujesz??? to szybkiego ząbkowania, a mój dziś był na bilansie i z babcią a nie z mamą :-( ahhh no ale było mi głupio od razu wolne brać jak ledwo zaczęłam.... ta kasa...
emilka87 tylko dbaj o siebie i się oszczędzaj i fotki pochwal się dzidziolem!!!
 
heloł :-)
u mnie weekend ;-)
odpocznę trochę po ciężkim tygodniu z moim dzieciątkiem i pierwszym tyg w pracy
ogólnie to chyba dzisiaj pierwsza noc kiedy normalnie śpi... Dzisiaj w nocy wybudzał się i wył jak opętany. Trochę mnie to martwi, ale może go te żeby bolą? Ogólnie to czasami psychicznie juz nie daje rady z tym jego wyciem... A i ostatnio ma nową fazę. Siedzi kołysze się i pada do tyłu. Jeszcze pół biedy jak robi to na łóżku, ale jak na podłodze to wiecie jak to sie kończy:-( Boshhh czy to normalne? Tak się boję, żeby nie był chory:frown:

Emilka doczytałam :-) U mnie była identyko sytuacja przy porodzie, no i niestety cesarka to nic przyjemnego, ale za jakiś czas ogarniesz sie fizycznie. Jeszcze raz gratuluję! :-)
bastet pamiętaj, ze po największej burzy wychodzi słońce!
jaimis witaj po wakacjach:-) o i nowa praca? a co ze starą firmą? ja na produkcji w philipsie, ale robota lajtowa:-p nic nie trzeba umieć, wiedzieć, odwalasz swoje i do domu ;-) hehe nawet mnie wciągnęło :-)
 
dzien dobry

raczkowa glowa do gory, wszytsko powoli zacznei sie ukladac.


emilka fajnei ze juz jestescie w domu, ogarnij sie i czekamy na ciebie:)

martttika ja tez po tyg pracy... dzis wkoncu odpoczynek

pogoda do dupy ze az sie odechciewa tego weekendu...

musimy przelozyc sesyjke bo deszczowa mi sie nie podoba... eh, neifajnie

poza tym gdyby nei to ze mam dzis gosci bylybysmyz mloda na imprezie harytatywnej, gdzie same wejsciowki kosztuja 50 zl,a u nas szef mial ich troche dla pracownikow bo ochraniamy na ten czas obiekt... ale coz mam nadzieje ze sie jeszcze na jakas zalapie...


ide ogaranc mieszkanko....
 
hej,a jakich masz gosci??
a my niedawno wstalismy,mloda po sniadaniu,ja przy kawce
chcialam z kolezanka i dzieciakami jechac do puszczy,
ale nie moglam sie dodzwonic wczoraj do niej,dzis pewnie spi,bo oni spiochy
a i pogoda srednia,chlodno i pochmurni
 
...dobry:-)

...chociaż pogoda do niczego, buro, zimno:baffled:
ja już po zakupach, pranie się pierze, poczciarz przyniósł książkę dla młodej, bo moje dziecię zamówiło sobie książeczkę o zwierzątkach więc dostała 1000 faktów o zwierzętach-360 str , będzie miała co oglądać:happy:

ola, szkoda że impreza przeszła Wam koło nosa, ale może ze względu na pogodę to i lepiej:confused:

marttitka, a smarujesz czymś dziąsełka Filipa:confused:
fajnie,ze praca "lekka, łatwa i przyjemna"

mozi, do puszczy Ci się chce:-D

emilka, córcia śliczności:-), widziałam fotkę;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Wszystkie :)

Czy wiecie cos moze o alimetach z funduszu? Jak to wygląda w praktyce? Troche czytałam po forach i włosy podnoszą mi sie na głowie.
Moj ex płacił dopóki miał pracę stała, teraz stracił i zaczęły sie problemy. Mam dwoch synów 7 i 4 i nie moge czekac w nieskonczonosc. Ale wychodzi mi, po tym co czytałam, na to ze z Funduszem, komornikiem itd tez może być nie zbyt fajnie... I niczego to nie gwarantuje. Minimum 2 miesiace czekania. Jak juz przyznaja to niekoniecznie tyle ile jest zasadzone, niekoniecznie wogóle bo jest kryterium dochodowe. Jak dadza z funduszu a ja dostane przez przypadek od bylego na dzieci, to nie moge tego wziac bo zdubluje swoj dochod i okradne fundusz bo ojciec ma oddawac do funduszu a nie mnie. i takie tam inne fajne wypowiedzi znalazlam. Co za kraj... Moze wiecie jak to wyglada w praktyce?
 
reklama
hej dziewczynki,
ja juz mam dosc wiecznych gosci i dlugich wizyt:( dzien w dzien padam z nog ale nie przez corcie bo ona to aniołek:)
bedzie jednak Liwia :) tak juz do niej mowi rodzina takze raczej nie zmienimy...
Plemnik mial planowo przyleciec 16go ale ze wyszlo jak wyszlo to kupił nowy bilet i przyleciall dzisiaj... kupil dla mnie i mamy kwiaty dla malej misiaka i jak narazie widze ze jest nią zachwycony- oby mu szybko nie mineło.. ja do tego podchodze z dystansem, jest bo jest, a czas pokaze... jutro tez ma przyjechac...

pozdrawiam was kochane:*
 
Do góry