reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Dziewczyny ja w zasadzie wpadłam złożyć Wam życzenia świąteczne.
Czegóż Wam mam życzyć? Chyba tego najważniejszego. Po mojemu .... ;)
Życzę Wam abyście w ten czas były otoczone miłością i aby ta miłość wypływała z Was. Miłością prawdziwą, bezwarunkową, nieegoistyczną..
Bo jak jest prawdziwa miłość w Nas to wszystko inne przyjdzie razem z nią: wewnętrzny spokój, szczęście, życzliwi ludzie, zdrowie, siła, mądrość, poczucie własnej wartości ...

(idę kuchcić dalej ;))
 
reklama
Witam , jestem samotnym tatą ale to już po mału mnie przerasta , wydaje mi się że syn już mnie nie kocha , woli iść na dwór i bawić się sam niż siąść i ze mną pogadać.W ogóle , jak go 4 lata temu odbierałem jego matce to było inaczej ...brak mi już sił i popadam w depresję , jeśli już jej nie mam...czy jestem skazany na takie życie?czy los się musi odmienić...chcę tylko by moje dziecko przeze mnie nie cierpiało...POMOCY
 
abba a ile syn ma lat??
Moze przezuciles na niego jakies obowiazki albo wyzalasz mu sie ze swoich problemow a to twoje dziecko.
Dla niego powinienes byc silny, a uwierz ze dziecko kocha ciebie mimo wszystko :)
 
Hej Matitka :)Michał ma 7 lat i chodzi do pierwszej klasy , rok temu zmieniliśmy miejsce zamieszkania , może to też trochę przez to , do tamtej pory mieszkaliśmy tam gdzie ja i on się urodziliśmy i gdzie mieliśmy kolegów i koleżanki...teraz musimy zdobywać wszystko od nowa , obowiązki hmm...każdy ma jakieś obowiązki ale on jak ma coś zrobić to robi mi tak po złości że mam ochotę mu przylać , choć nigdy nie dostał ode mnie więcej niż stadardowego klapsa , chodzę z sobą po psychologach ale chyba wiesz jaka jest nasza służba zdrowia(terminy).Dziękuję że odpisałaś :)
 
Ostatnia edycja:
abba0104 witaj :) cierpliwość przede wszystkim, wiem, że to trudne, zwłaszcza jeśli nic nie skutkuje... Ja w pewnym momencie skoncentrowałam się na związku z facetem bardziej niż na dziecku i doszło do tego, że syn mi powiedział: "Ty nie jesteś moją mamą". Troszkę też moja matka miała na niego wpływ, bo źle mu o mnie mówiła. Teraz próbuję od nowa małego pozyskać, trochę mi w tym pomógł wyjazd mojej matki i jest coraz lepiej. Ale bez cierpliwości, ciepła, uśmiechu, łagodnego tonu nic nie wskórasz... Ojcowie mają gorzej, bo taka jest rola matki w życiu dziecka, ale Ty musisz mu teraz zastępować oboje rodziców. Pomalutku próbuj z nim rozmawiać, zainteresuj go czymś co lubisz... nie wiem, np wspólna gra planszowa... organizuj jakieś wspólne wypady. Ale do niczego go nie zmuszaj i nie krzycz na niego, bo to tylko pogarsza sprawę. Jemu pewnie brakuje matki, więc jakoś musisz mu ją zastąpić. Tak jak matitka napisała, syn Cie kocha :)
 
Ostatnia edycja:
Abba ja myślę, że Twój syn nie może odnaleźć się w nowej sytuacji i tak odreagowuje.

Życzę wam wszystkiego dobrego z okazji świąt BN. Oby każdy następny dzień był lepszy od poprzedniego.
 
Dziękuję Wszystkim za słowa wsparcia i wskazówki jak sobie z tym wszystkim poradzić , póki co będę regularnie odwiedzał tę stronę bo jak widać WARTO.Nigdy nie wierzyłem że takie fora mogą człowiekowi tak bardzo pomóc...cóż baardzo się myliłem gdyż nigdy ich nie cztałęm i z nich nie korzystałem , musiałem w którymś miejscu pobłądzić.
ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPOKOJNYCH ŚWIĄT W CIEPŁEJ RODZINNEJ ATMOSFERZE.
Bartek
 
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu,sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i aby ten Nowy Rok 2012 był szczęśliwy i pełen sukcesów w życiu .
 
reklama
Kiedy gwiazdka zabłyśnie na niebie
każdy złoży życzenia od siebie,
łamiąc się opłatkiem nawzajem
każdy wtedy ciepło podaje.
Tak prosto do serca słowami
ze świątecznymi życzeniami.
I siadamy do stołu wokoło
kolędy śpiewamy wesoło,
choinka migocze lampkami
przybrana kolorowymi bombkami.


OLA I OLIWIA
 
Do góry