reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Nie wiem, nie chce robić sobie złudnych nadziei i się rozczarować. Ja zrobiłam to co uważałam za słuszne, wyciągnęłam rękę, co on z tym zrobi, jak ułoży sobie relacje z Michałem zależy już tylko od niego.
 
reklama
Nie wiem, nie chce robić sobie złudnych nadziei i się rozczarować. Ja zrobiłam to co uważałam za słuszne, wyciągnęłam rękę, co on z tym zrobi, jak ułoży sobie relacje z Michałem zależy już tylko od niego.
dokladnie, ja tez wyciagnelam reke... i niestety reakcji nei bylo, mam nadzieje ze u ciebie ebdzie inaczej.

nareszcie weekend:)
 
Alonqa niezaleznie co on zrobi,a fajnie,ze sie odezwal,ty masz czyste sumienie,ze zrobilas wszystko

a ja siedze w domu i ogladam tv,najbardziej oklepany film -Kevin i az sama sobie sie dziwie,ze ogladam to po raz enty hihihi chyba starosc mnie dopada,no ;) nastepne urodziny z trojka na poczatku hihihi
 
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia:)boję się trochę, że będzie chciał wrócić a ja nie będę wiedziała co z tym zrobić:(
Co tam u was słychać?Ja mam od dziś 3 dni szkolenia, ale mi się nie chce tam jeździć:/
 
Hej dziewczyny

U nas ospa, tzn jej końcówka ale doszedł b,ol gardła i kaszel i dziś chcemy na kontrol jechać i dalej L4 i w domu :no:.

Alonqa - pomyśl na spokojnie po co on wam do szczęścia teraz? Przecież on zostawił waszego synka i on zaniedbał relację. Nie wiesz jeszcze jak ci się życie ułoży i kogo spotkasz na swojej drodze. Ja teraz wolałabym zeby m,oj były wcale się nie kontaktował niż robił to w taki sposób jak to robi.
 
Alonga spokojnie, czekaj czy sie jeszcze odezwie,w koncu to jemu powinnoi zalezec na kontakcie z malym.

Meg a jak mala przeszla ospe?? a gardlo to moze dodatek, szybko podleczycie.
zdrowka dla malej
 
Lekko. Od kiedy pijemy Rybomunyl wszystkie choroby szybko przechodzą. W sumie tydzień. Już po lekarzu gardło zaczerwienione ale do przedszkola jutro może śmigać :).

A ja w pracy moze sie dowiem co z moim etatem cos.. Trzymajcie kciuki
 
bedziemy trzymac mocno kciuki, obys dostala etat.
moja rok temu miala ospe itez lagodnie rpzeszla

do mnie dzis babka o 14 dzownila ze jutro o 11 mam byc na rozmowie kwalifikacyjnej, i klapa bo jutro o 9 mamy lekarza, i nied a rady sie tego zmienic,a kolejna wizyta wypadla by nam na koniec lutego. babka uznala ze jak beda jeszcze rozmowy tozadzwoni.
 
Ola ale pech, a ty pracy szukasz??
A dziadek nie mógłby pójść z małą do lekarza??

Ja ogarniam dom, jak mam jutro iść do pracy to wszystko tutaj musi mieć ręce i nogi.
 
reklama
meg szukam ze tak powiem czegos normalnego,z umowa. brana ta wktorej akurat pracuje wiec wyslala cv, kasa lepsza i pol etatu.
dziadek nie moze isc z mala do pani psycholog, zreszta i tak jest w pracy.
ja ogarne jak mala zasnie zeby jutro miec czysto. a pozniej chyba R przyjedzie... zobaczymy
jak nie to pewnie wieczorem przejze oferty pracy
 
Do góry