reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Jeszcze chwilowo nie możemy choćby na sprawy.Musze wygrać jeszcze jedną sprawe i wydębić od eksa kaske na siebie,którą mi zalega.Jak wyjdą zamaż nici z kasy.
 
reklama
Jaki zrobiłyście?

A na styczniówkach jakaś mama chce mi udowodnić że jej 7 miesięczny synek umie korzystać z wc i kontrolować siku i kupę... normalnie rence mi opadają
 
Moze nie w pelni kontroluje potrzeby ale go tylko uczy i chwali sie ze juz sam robi.
Moja kolezanka uczyla juz 6 miesieczne dziecko sadzać na nocnik i czasami przypadkowo sie zalatwila ,to wszem i wobec opowiadala ze jej mala robi juz do nocnika.Okazalo sie jaka prawda jak bylam i widzialm.
Tak wiec niektore mamy troszke wyolbrzymiaja zdolnosci swoich dzieci.
Podobnie bylo z inną,gdy twierdzila ze jej corka jak miala 4 miesiace to sama siedzi juz.Okazalo sie ze siedzi ,owszem ale oblozona poduszkami dookola............
 
Moze nie w pelni kontroluje potrzeby ale go tylko uczy i chwali sie ze juz sam robi.
Moja kolezanka uczyla juz 6 miesieczne dziecko sadzać na nocnik i czasami przypadkowo sie zalatwila ,to wszem i wobec opowiadala ze jej mala robi juz do nocnika.Okazalo sie jaka prawda jak bylam i widzialm.
Tak wiec niektore mamy troszke wyolbrzymiaja zdolnosci swoich dzieci.
Podobnie bylo z inną,gdy twierdzila ze jej corka jak miala 4 miesiace to sama siedzi juz.Okazalo sie ze siedzi ,owszem ale oblozona poduszkami dookola............


Każda mama uważa że jej dziecko jest super że jest wyjątkowe i dobrze tak powinno być :-) ale trzeba mieć też jakieś granice, przecież to bez sensu.

No właśnie ona twierdzi że robi siku do wc / nocnika intencjonalnie że potrafi wstrzymać siku i zrobić siku / kupę dopiero na wcecie - to mnie lekko trąca
 
reklama
hehe ja gdzieś wyczytałam lepszą przechwałkę....jakieś dziecko było tak rozwinięte że zaczęło mówić w wieku 7 msc więc siku/kupa to przy nim żebro hahah
 
Do góry