reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
w ogule to hejka
moja wstala przed 8,nie chce mi sie zwiasc za mycie garkow,czekaja od wczoraj,jakby olka byla starsza to bym jak zwiela do roboty,ale wiem,ze jakbym jej teraz dala to bym miala dwa razy wiecej roboty
kurma moglam wczoraj jak robilam zakupy kupic chleb,a mi sie chcial swiezego i musze gnac do sklepu,chyba pojde do sklepu na gorke do blokow,bo nie chce mi sie za skrzyzowanie,bo ok 15 min drogi i juz musialbym brac mala,a tu skocze 200 sama po sniadaniu
 
Ja mam dzisiaj w planach mycie okien.Martyna sprząta a ja mam lenia.Pogoda zaczyna się robić słoneczko wyjrzało,a ja już nic za oknami nie widze takie są brudne
 
A bierz ją niech się dziewczyna uczy....Wiesz ona uwija się bo jedzie dzisiaj na panieńskie do Wrocka.Jadą z Łukaszem tzn.Ona do siostrzenicy eksa a Łukasz do młodego.Dziewczyny mają imprezke w strojach z lat 20 ze striptiserem łącznie.Sama poszłabym na taką imprezke he,hehe
 
to ja sie chetnei na taki panienski zabiore:)

u nas ani graam slonka nie widac... niefajnie bo jakis spacer by sie przydal....
Ja się śmieję,Ze jak będe robić swój panieński- jestem teraz panna z odzysku- to chce 2-3 striptiserów tylko młodych,bo dziadka się naoglądałam- no dobrze,że L. nie widzi co pisze:)))
 
reklama
Do góry