reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Hej Mamuśki witam wieczorem:-)

Nieźle z tym kołpakiem, ale kobieta nie mechanik nie musi się znać a sprawdzić zawsze trzeba:-)
 
reklama
hejka wieczorem
mloda juz spi,sama po myciu i kolacji chwilke po 21 polozyla sie spac,nawet nie mialam swiatla zgaszac i sie jeszczze pyta,czy na pewno jutro nie idze do przedszkola

cos mnie brzuch boli,@ jeszcze nie czas,jogort zjedzony wiec nie pusty zoladek,wiec nie wiem dlaczego
 
hejka wieczorem
mloda juz spi,sama po myciu i kolacji chwilke po 21 polozyla sie spac,nawet nie mialam swiatla zgaszac i sie jeszczze pyta,czy na pewno jutro nie idze do przedszkola

cos mnie brzuch boli,@ jeszcze nie czas,jogort zjedzony wiec nie pusty zoladek,wiec nie wiem dlaczego

Może odreagowanie stresów?
 
Może odreagowanie stresów?
nie wiem,moze??
a dzis dzwonilam do przychodni i sie wkurzylam,pediatra popoludniu przyjmuje na zdrowiej stronie do 14.30 kuzwa to co ja jak pracuje do 15,to na szczepienie czy na kontrole mam brac wolne czy zwalniac sie wczesnie ok 12,masakra
dobrze,ze siora byla i zwiela dla mnie zasw na korektyke dla malej
 
nie wiem,moze??
a dzis dzwonilam do przychodni i sie wkurzylam,pediatra popoludniu przyjmuje na zdrowiej stronie do 14.30 kuzwa to co ja jak pracuje do 15,to na szczepienie czy na kontrole mam brac wolne czy zwalniac sie wczesnie ok 12,masakra
dobrze,ze siora byla i zwiela dla mnie zasw na korektyke dla malej

Ja mam podobne szczęście do pediatrów --- niestety.
Mnie boli brzuch jak się zbyt dużo / długo denerwuje czymś więc tak pomyślałam
 
reklama
Witam po kawce.
A u nas zaczęły się problemy zdrowotne. Leci z noska i 37,5 stopnia. Jeszcze nie jest źle ale nie wiem, czy w poniedziałek syn pójdzie do przedszkola...
 
Do góry