reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Gratuluję wszystkim przedszkolakom :-)
Mój Michaś jeszcze troche za mały jest ale sama już myśle jak to będzie gdy on ruszy do przedszkola :tak:

Oj rosną szybko te nasze dzieci:tak:
 
reklama
ale dziewczynki Wam zazdroszczę że dzieciaczki juz chodzą do przedszkola------ojjj chcialabym szybko przewinąc ten rok--------może mat zmądrzeje:shocked2::cool2:

ja już do pracki
weszłam na psychiatryk i już mi sie odechciało

opowiadać jak dizeci w przedszkolu

i co ola = poszła oli do przedszkola?
phantas - troszkę głupio u was ze panie nie idą z dziecmi do konca..
tafi - jak blizniaki?
i jak zuzik?:-)
marta - a TY co porabiasz? jak sie masz? główka do góry?
czec how - jak się czujesz? corcia uż wie ze rodzenstwo w drodze?
aga - a tY jak---mocno pracujesz?
miłego wieczorku babolki

a natka - fajne fotki - a co Cie tak w ogóle mało:sorry:
 
Witam się wieczorową porą

Dziewczyny - ogłaszam wszem i wobec że zaliczyłam pierwszy rok :-) dzisiaj miałam ostatni egzamin który zaliczyłam na 5 :-) i takim sposobem moja śrenia z tego roku to . . . dada ..... 4.51 :-) dobrze - może to na Was nie robić wrażenia ale moja nigdy w życiu nie przekroczyła 3.5 :sorry: tak więc mam się z czego cieszyć.
No i tak delikatnie trzeba oblać zakoczony rok więc popijam sobie cin-cina z arbuzem - wypasik :-) no dobrze - tyle o mnie :-)

hana - przecież dobrze wiesz, że rok szybko minie ;-)
tafi - ja nie zauważyłam by martakuba reklamowała inny portal - u nas to robi??
Alonqua - długo Cię nie było
Anulaws - nie wiem co Ci powiedzieć - może to wykorzystać a wszystko zależy od humoru sędziego
 
Phantas ja też musiałam uważniej spojrzeć - inne forum jest w stopce.

Hana - pewnie że mała wie. Zakupiliśmy taką fajną książeczkę gdzie pokazane jest wszystko (no prawie) i któregoś dnia "zabiła" panią w przedszkolu wyjaśniając jak działa pępowina.:-D
 
czesc Wszystkim :-D
Oli spi,a ja latam z miotla;-)musze pozamiatac
kuchnia ogarnieta,zostala mi tylko lazienka
Hania sama wiesz,zawsze jest cos do zrobienia
Phantas gratulacje,super srednia dostaniesz stypedium naukowe
ide dalej,bo rodzice za pol godziny z popoludniuwek beda sie schodzic do domu i chce aby bylo na cacy
 
Aga - zwariowałaś - o tej porze się już nie zamiata - o tej porze się relaksuje ;-)

Czechow - fajna książeczka ;-)

i dziękuję dziewczęta :-)
 
reklama
Do góry