reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Słuchajcie mam do Was pytanie o foteliki samcohodowe, bo chemy maluchom kupić takie już fajne i wygodne, bo dużo i często jeździmy.
Chcieliśmy im kupić fotelik recaro, ale niestety mają 50 cm szerokości i mało zostaje Fiodorowi miejsca, w zamian za to wynaleźliśmy inny.
A Wy jaki proponujecie?
 
reklama
O matko 2 wrzesień to już na prawdę szybki termin - będzie dobrze - najprawdopodobniej w ogóle się nie pojawi a nawet jeśli to się zbłaźni. Będzie dobrze, poradzicie sobie.
 
witam
dopiero teraz mam chwczasu, olisia spi.
dzis bylysmy u lekarza, ale jutro wraca nasza lekarka wiec pojdizemy jeszcze raz bo cos mi sie wydjae ze przepisane leki znow nie sluza tak jak powinny.
odstawiamy przepisane tabletki.
co do przedszkola to ma nei isc, ale zastanawiam sie czy nei zaporwadzic jej tak na 2- 3 godiznki zeby poznala dzieci i zobaczyla jak to wyglada.
ciezko bedzie jej do alcyzc do grupki maluchow za tydzien...
 
witam
dopiero teraz mam chwczasu, olisia spi.
dzis bylysmy u lekarza, ale jutro wraca nasza lekarka wiec pojdizemy jeszcze raz bo cos mi sie wydjae ze przepisane leki znow nie sluza tak jak powinny.
odstawiamy przepisane tabletki.
co do przedszkola to ma nei isc, ale zastanawiam sie czy nei zaporwadzic jej tak na 2- 3 godiznki zeby poznala dzieci i zobaczyla jak to wyglada.
ciezko bedzie jej do alcyzc do grupki maluchow za tydzien...

Pójście na kilka godzin to moim zdaniem zły pomysł - przedszkolanki i dyrektorzy są bardzo przeczuleni jeśli przyprowadza się chore dzieci - mogliby na prawdę źle zareagować.
 
czesc popoludniowo!u nas jakos tak srednio, chyba mam przesilenie jakies bo nawet jak wracalismy z zakupow to marzylam tylko o tym aby isc spac ;)nic mi sie nie chce i ciagle boli mnie glowa ...tafi my mamy dwa britax trio i maxi cosi priori i z obu jestem bardzo zadowolona chociaz kazdy ma jakies wady ;)jednak jesli chodzi o wygode na dluzsze podroze to zdecydowanie maxi cosi wygrywa za to britax zajmuje zdecydowanie mniej miejsca :)) najlepiej jakbys poprzymierzala w sklepie tym bardziej ze kupujecie dwa.Ola ja tez bym jej nie prowadzala chorej, mimo wszystko napewno bedzie bardziej przewrazliwiona jak to w trakcie choroby no i tak jak pisze czechow mozecie sobie nagrabic u przedszkolanek ;)mysle ze gorzej by bylo gdyby to byla szkola, wspolne siadanie do lawek, dobieranie kolezanek i lecenie z materialem a w przedszkolu nie bedzie takiej roznicy tydzien pozniej ;)zreszta moze nawet lepiej bo na poczatku jest duzo placzu to przynajmniej ją to ominie ;)coffee time;P
 
dziewczynya powiedzicie mi czy u was tez jest taki wymog zeby przez pierwsze 2 tyg tylko jedna osoba przychodzila z dzieckiem i je odbierala??

oliwka juz dosc dlugo spi, na szczescie wkoncu spokojnie zasnela.
 
dziewczynya powiedzicie mi czy u was tez jest taki wymog zeby przez pierwsze 2 tyg tylko jedna osoba przychodzila z dzieckiem i je odbierala??

oliwka juz dosc dlugo spi, na szczescie wkoncu spokojnie zasnela.

Nie. U nas tylko powtarzali by nie robić dramatu i nie przedłużać. No i mam przychodzić przez kilka dni wcześniej (po obiedzie) tak by mała nie była rzucona od razu na głęboką wodę
 
reklama
ja na poczatku wlasnie po obiedzie chce mala odbierac, jak juz wyzdrowieje.
mnie ogolnie przerazaja pierwsze dni przedszkola, bo mala niby super bawi sie z dziecmi, odnajduje sie w grupie, ale ja musze byc w podblizu... jak nie ma mamy to tragedia jest.

jejciu ale mi sie nudzi....
 
Do góry