reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Ja też się witam

Właśnie zrobiłam sobie przerwę na śniadanko.

Byłyśmy wczoraj u lekarza i:
Olisia się poci - bo się poci i już, mam ją hartować i chłodno ubierać, ma przejść na dietę :dry: i zlecił jej badania bo powiedziałam, że ma powiększone migdałki i chrapie w nocy.

Poza tym nic się nie wydarzyło

U nas też pada, w nocy była burza i młoda przyszła do nas spać :-)
 
reklama
Phantas na dietę? Tzn jaką? :sorry2:
My siedzimy w domu. Zaraz będę gotowała obiad. Teraz prasuję. Jeszcze mi się tyle nigdy nie nazbierało. Ah...ale czekałam na chłodniejszy dzień, bo włączone żelazko plus duchota równa się masakra a dziś nie jest źle. Gdybym jeszcze @ nie dostała to w ogóle byłoby elegancko ;-)
 
Ostatnia edycja:
Bry...

Ja wczoraj poprasowałam - mimo że okno było otwarte i mało mi głowy nie urwało to i tak było bardzo gorąco ale na jakiś krótki czas mam spokój.

Wczoraj byłam na USG dzidzia ma całe 58 mm wielkości - normalnie potwór ;-).
 
czechow jakie maleństwo :)))


a takie tam.... kupiłam jakiś czas temu w sklepie w promocji.....:-p


czuję się lepiej - schudłam 3 kg :sorry2: i jutro idę do nefrologa by zobaczyć dlaczego mam takie tragicznie wyniki moczu ale tak to w porządku... czuję się jedynie jak stara babcia - wchodzę na 3 piętro i mam wrażenie że zaraz mi coś odpadnie....


jak diablątka??

Z tego co pamiętam to dzieciaczki dostały się do przedszkola. Dobrze pamiętam?
 
czechow tak dostały się. Już mamy spis rzeczy, które trzeba kupić. Masakra. Sporo na to pójdzie, bo przecież wszystko razy dwa:nerd:
No ale bardzo się z tego faktu cieszę :happy2:
A diablątka (dosłownie) teraz się na chwilkę uspokoiły. Oliwier z psiakiem lezy na balkonie, pyszczek przy pyszczku ;-) A Amelia siedzi w oknie i sobie obserwuje:-)

Fajna ta promocja, ja kiedyś zdobyłam podwójną...;):-D
Musiałam mieć fory u Pana Boga hihi
 
Tiiaaaa te promocje :cool2:.... co do chodów u P. Boga to ja wolę być skromniej obdarzana ;-)

Niestety wydatki są sporo ale będzie dobrze..... oczywiście mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że na początku diabełki będą chodzić 2 tygodnie do przedszkola a później 3 tygodnie w domu będą siedzieć z katarem i tak do marca.....
 
czechow nawet nie chce o tym myśleć, bo ja chcę znaleść jakąś pracę... a nie siedzieć znowu w domu, ale jak trzeba będzie to będziemy siedzieć:baffled:
mój chrześniak właśnie tak miał, wiecej w domu niż w przedszkolu przez cały rok...
Pocieszające :dry:
ah wracam do tego mojego prasownia, bo muszę do jutra wszystko zrobić :tak:
 
cZEsć babeczki

od razu wiadać ze pogoda gorsza--- u nas jeszcze nie pada:tak:
marta - czesc ---zastanawialam się co u Was--- jak Niko znosi gips---co porabiacie?

czechow 58mm wow toz to prawie 6cm---zaraz będziesz czuła motylki:tak:---początku ciązy zazdroszczę---pozniej juz nie lubiłam być w ciązy--- a teraz bym chciala by moj gadzik przekochany oczywiście miał już z 5-6 lat--- bo jak na razie to nie ma w ogóle MNIE:sorry2:

tafi (obdarzona podwójnie) zazdroszcze ze bąble już do przedszko--- a zamierzasz szukać jakiejś pracki?

cześć ola-- jakie plany na dziś?

czesć phantas--długo Cie nie było i nie zdązyłam ise jeszcze przywitać:-) jak dieta olisi ma wyglądać?

pozdrawiam

ja dzis bylam u dentysty sadysty i jeszcze mnie znieczulenie trzyma:dry: ale dzielna byłam---choć lądowałam leżaco na fotelu bo mi słabo było:cool2::dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry