reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

witajcie mamusie!


AgutkaZg zazdroszcze slubu i cieszę się ze jestes szczesliwa!Widze ze samotne mamusie już zycie sobie ulozyly!przede mna jeszcze długa droga...ale jestem dobrej myśli!Moze kiedys też stane na ślubnym kobiercu:) kto wie:) podziwiam Was kobietki!powiedzcie skad czerpalyscie tyle sił?bo mi ostatnio ich troche brakuje:/ w ciazy przytylam 25 kg dzisiaj jestem rowne 3 miesiace po porodzie i waze mniej niz przed ciaza,stres mnie zrzera jak tak dalej pojdzie to strace pokarm!Skad czerpac sile?


Podziwiam Was!

Pozdrawiam!!!!
 
reklama
Dzień dobry upalnie! :-D Boziuniu,jak cudnie!!! :-D :-D :-D

G. w pracy,a My z Zuzią już o 8:30 wyszłyśmy sobie na ogródek na śniadanko. :-D Pobasenizowałyśmy się,a później Zuzia udała się na drzemkę. ;-) Ja w tym czasie zrobiłam obiadek i pofarbowałam odrost,no,a jak Młodzinka wstanie,to idziemy znowu na podwórko - tym razem na obiadek. :-D :-p ;-)


Mikusia,skąd siły? Ja je zawsze czerpię z Zuzi. :-) :tak: Ona mi ich najwięcej dodaje! :-D :tak: :tak: :tak:
A co do ślubu... Ja jakoś 2,5 roku żyłam bez faceta i nie narzekam,hehehe. :-p No,ale nie mówię,że teraz jest mi źle. ;-) Ty też się tego "ślubnego" doczekasz,zobaczysz. :tak: :-)
 
Dzien dobry:-)
Mikusia Agutka ma racje dzieci potrafia dac duzo sily widze to tez po sobie.Zeby nie Karol to bym pewnie wyladowala w wariatkowie tym bardziej ze mam tak glupi charakter ze odrazu sie wszystkim przejmuje.
 
Agutka zazdroszczę Wam tego baseniku koło domu (oglądałam zdjecia n nk)
Ja już mam dośc upału...
Jak jesteśmy u dziadków to tez jest fajnie, bo tam też dzieciaki mają mały basenik, piaskownice i w ogóle jest pięknie, ale w Poznaniu to masakra...
Czekam na Tomaszka a przyjedzie z pracy to moze wieczorkiem gdzies pojedziemy a jak nie to jutro na pewno ;)
 
oj to dziewczynki jest nas 3! w przeciwienstwie do mojego goscia ktory ma wszystko gdzies! potrafi olac nawet chorobe syna! no cóż ... ja sie przejmuje byle pierdołką i stąd tyle zmartwien
 
Dzień doberek. ;-)

Wczoraj jednak popołudniu już się nie pobasenizowaliśmy,bo zaczęło zanosić się na burzę i pochłodniało. :baffled:
Poszliśmy sobie do Centrum Handlowego,gdzie G. kupił sobie buty,a ja W KOŃCU znalazłam kolczyki idealnie pasujące do mojego ślubnego naszyjnika,który mam po Mamie. :-) :-D :-)
Muszę się któreoś dnia tam wybrać z Zuzią na spacer i je zakupić. ;-)
No,a na dziś nie mamy planów... :no: Tzn. widzę,że słonko zaczyna wychodzić,więc popołudniu,jak G. będzie z moim tatą skręcał jakąś szafę do przedpokoju dla Nas,to może uda Nam się z Zuzią wyjść na basen. :-D Oby! ;-)


Agutka to jestesmy juz dwie z takim charakterkiem:-D

Dla mnie,Majuś,to normalnie jakaś przeklęta wada jest! :wściekła/y: :dry:
 
reklama
Witam WSZYSTKICH
a my juz w domu,dzien leci za dniem
praca,pozniej z mala na plac zabaw czy dzialke i w domu ok 20.30
kolacja,Oli spac,ogranoc chate i sama padam zmeczona
dzis kupilam kilka rzeczy, wyjazd niedlugo trzeba kompletowac rzeczy,a w tym
malej basenik srednicy 132 cm,pilka i kolo do kompletu
no basen to na dzialke,ale dodatki na plazy sie przydadza
i bylismy z kolezanka i jej malym na chwile po zakupach nad woda:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry