reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

dzień dobry

egzaminy prawie wszystkie zaliczone :-) został mi tylko jeden, ale to nie z mojej winy (mojej pani profesor nie chciało się przyjeżdżać do szkoły i egzamin, który miałam zdawać ustnie, na tydzień przed resztą grupy - przełożyła na..... 1 września :-) - przyfarciło mi się).

Oliwcia dzisiaj w przedszkolu zastępczym, mam nadzieję, że będzie zadowolona. Doczekać się nie mogła, ale jak weszła to zobaczyła nowe dzieci i tak jakoś entuzjazm jej przeszedł. Na szczęście dwie dziewczynki do niej podeszły i się przedstawiły, więc nieśmiałość powinna jej szybko przejść.

Wczoraj wieczorem wróciłam z wyścigu.
Byłam odpowiedzialna za przeprowadzenie dekoracji na etapach, niestety dostałam niezbyt wyjściowe hostessy. Niby profesjonalne bo z agencji reklamowej, ale ... ach szkoda słów, bo jak bym się rozpisała to jeszcze by się okazało że jednak posty mają ograniczoną ilość znaków ;-)
Już drugiego dnia chciałam do domu - do Olisi i do P. Tak tęskniłam za moim brzdącem, który nie chciał ze mną rozmawiać przez telefon bo ja zawsze dzwoniłam gdy robiła coś niesłychanie ciekawego.

Nie wiem co pisać bo nie jestem w temacie :-) ale pewnie jakoś nadrobię :-)
 
reklama
Dzień dobry. :-)

Ja tak na chwilkę,bo muszę poodkurzać i umyć podłogi przed wyjściem. :-p ;-)

Wczoraj G. miał wolne i w końcu mógł iść kupić garnitur - już się nie mogę doczekać,jak Go w nim zobaczę!!! :-) :-D :-)
Jego mama mówi,że o mało się nie popłakała ze wzruszenia,jak Go zobaczyła... Podobno wygląda bombowo! Mrrrrrrrr! :sorry2: :-D :-p

Dobra,zmykam,bo zaraz wyjdzie,że Zuzia mi cały dom odkurzy,bo właśnie biega z odkurzaczem. :zawstydzona/y: :-D ;-)

Miłęgo dzionka! ;-)
 
Cześć

Olisia wczoraj dzielnie przeżyła pierwszy dzień w przedszkolu zastępczym. Była bardzo zadowolona, tylko nie dałam jej poduszki do spania i spała na przedszkolnej "ale inne dzieci nie widziały że to przedszkolna" :-) Dziś już poszła z własną podusią i zabaweczkę też swoja wzięła. :-)
Wczoraj wybrałyśmy się na zakupy, by kupić jej jakieś sukienki letnie. Sukienki nie były za piękne więc tylko jedną wybrałam (jak były ładne to nie były jeszcze na promocji i kosztowały po 50 - 70 zł - a ja jeszcze nie zgłupiałam by kupować jej za tyle sukienki na jeden sezon :baffled: ). Były za to piękne spódniczki - niestety nie wiem na kogo je szyją, bo nie mogłam jej zapiąć w spódniczkę na 116, a na 122 ledwo ją dopięłam (Olisia mierzy 104 cm). A nie jest gruba, jest pulchniutka jak małe dziecko, rano to jej żeberka wszystkie można policzyć :-). Nasze zakupy zakończyły się więc na jednej sukience, jednej spódniczce i trzech bluzeczkach :-) i za to wszystko zapłaciłam ..... 70 zł :-)

Dzisiaj za to idziemy do lekarza bo się za bardzo poci. Wiem, że gdy dziecko poci sie za mocno to trzeba jej wit D3 podawać, ale tylko po konsultacji z lekarzem, więc idziemy dziś od razu po przedszkolu.
 
dzien dobry

Phantas super ze jednak cos kupilyscie na zakupach:))
a fakt niektore rzeczy to strasznie dziwnie szyte sa.
co do pocenai to mja tez sie mocno poci, i podawanie witaminy nei pomoglo, ja nawet w nocy musze ja przebierac.

Agutka wasz dzien juz bardzo bliziutko, ale fajnie:))

moja maruda wlasnie spi. rano bylysmy na zakupach na targu, przy okazji powymienialysmy jej bajki na nowe.
 
dzień dobry.
U nas deszczowo. Dopiero co wstaliśmy. Właśnie zbieram się do zrobienia jakiegoś śniadanka dla nas, bo już troszkę późno.

Miłego dnia:-)
 
hej dziewczyny, wpadam sie tylko przywitac miedzy sprzataniem:cool2:

pogoda u nas straszna ale my sie z tego baaaaardzo cieszymy:sorry2::-)

pozdrowienia dla wszystkich
 
reklama
Do góry