reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

phantas---jak natala chodziła do przedszko to po naradzie rodziców ustalono ze drugie danie o 12---pozniej drzemka (która po 4roku zycia została zlikwidowana) i 13.30- 14 ---była zupa + podwieczorek i to było fajne rozwiązanie---bo jak dziecko szło wcześniej do domku to główne zjadło:tak:
 
reklama
czechow jedziemy do jakiegoś młyna stojącego w lesie we wsi ze znajomymi i dzieciakami. Na naszą dzicz czyli sporą liczbą dzieciaków to będzie to odpowiednie miejsce :).

Pewnie też na jakiś czas do dziadków :) :happy2:
Oby tylko pogoda była.
 
Ostatnia edycja:
Tafi byleby nie padało....

Fajnie - miło, cicho i dzieciaki będą miały gdzie szaleć....

Ja w sierpniu wysyłam małą z dziadkami na dwa tygodnie nad morze - mała już wyjeżdżała z nimi i wiem że to wypali - chociaż też się trochę martwię o pogodę... da im w kość jak będzie brzydko....
 
teraz to ja już nie wierzę w żadne prognozy pogody. Pozostaje nam trzymanie kciuków ;)
Właśnie wyłączyłam żelazko i olałam na jakiś czas moje pranie :zawstydzona/y:
 
U mnie się suszy następna partia a za kilka dni czeka mnie pranie Gabryśki.... bryyyy


Nudzi mi się - żadnego lekarza, żadnych obowiązków dzisiaj - normalnie nie mam co robić
 
Seksuolog pyta pacjenta:
- Kiedy miał pan ostatnio stosunek?
- Oj, panie doktorze. Tak dawno, że nie pamiętam. Zadzwonię do żony, może ona wie.
Facet wykręca numer i mówi:
- Zosia, kiedy ostatni raz uprawialiśmy seks?
- A kto mówi?
---------OooO---------
- Jak mężczyźni definiują podział obowiązków "pół na pół"?
- Ona gotuje - on je, ona sprząta - on brudzi, ona prasuje - on gniecie...
---------OooO---------
 
reklama
Do góry