reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Tafi niestety pierwszy rok jest najtrudniejszy - my na szczęście mieliśmy pomoc ale było czasami ciężko mała tydzień albo 2 tygodnie chodziła do przedszkola a następne 2 tygodnie siedziała w domu i tak w koło macieju.

Może poszukaj czegoś w domu albo na zlecenie?? albo o dzieło....... w sumie to fajnie że będziesz szukać ..... na pewno coś znajdziesz.....

Hana - moim zdaniem ciąża to najprostszy etap - problemy, prawdziwe problemy zaczynają się później - zresztą sama to wiesz. Moja paskuda ma 3,5 jak urodzę będzie miała 4 lata, spora różnica jestem ciekawa jak to się wszystko ułoży.... w szczególności że będą razem w pokoju..... już czuje że będzie hard corowo.....
 
prasowania też nie lubię - a nazbierał mi się już cały pojemnik na pościel + to co na suszarce wisi :baffled: 3 godziny prasowania :szok::-(

Tafojka - ech - najpierw napisałam, że nie kupowałam wyprawki, ale skasowałam wszystko bo przypomniało mi się, że stałam z listą w markecie :dry:

Czechow - dobrze, że czujesz się lepiej... a to 58 mm.... kobieto, uważaj - jak będziesz karmić to do 50 cm dojdzie ;-):-D;-):-D

Hana - u mojego stomatologa na fotelu zawsze leżę :-) wygodniej i mnie i jemu :-)

A dieta?? nie wiem - powiedział "musi ją pani odchudzić bo za gruba jest, nie rozbierałem jej ale widać, że nóżki się pewnie ocierają o siebie" :-:)angry: Tak więc postanowiłam, że po przedszkolu Oliwcia obiadku już nie dostanie, jak będzie głodna to owoce albo ewentualnie kanapeczkę, no i ma zakaz jedzenia słodyczy (na szczęście i tak i dużo nigdy nie jadła)
 
hejka - phantas a ile ona ma w centylach?

Gabi ma obiad o 12.00, podwieczorek dostaje o 15.30 a kolację o 18.00 / 18.30 i jest okej.... nie przejmuj się za bardzo...
 
dzisiaj sprawdzę ile waży to Wam powiem, jeśli chodzi o wzrost to ma idealnie pośrodku.

A jedzonko - obiad o 12, podwieczorek o 14 (czytaj, jabłko lub owoc - tak jest w przedszkolu) więc o 17 ona z reguły jest już głodna to jadła ze mną obiadek, a teraz po prostu zamienię jej obiadek na kanapki lub serek albo owoce
 
Phantas faktycznie może lepiej coś lżejszego a nie drugi obiadek by sobie zołądka Mała nie rozbiła,bo wtedy to już jest problem.

U nas o 13.30 jest obiad a potem owoce, jogurty, jakieś herbatniki, płatki... co znajdą w szafce ;) a tak szczerze to też czasem jedzą z nami obiad, ale Maluchy raczej do tych chudziuśkich należą i im ciut więcej kilogramów by się przydało...:blink:

Boże, ale mnie męczy dzisiaj to prasowanie... Jak nie moglam się zebrać do niego tak dalej nie daje rady ;)
 
reklama
tafi gdzie wybieracie się na urlop?


troszku ci zazdroszczę ja na razie nie mogę daleko podróżować.... i oczywiście jak na złość dostaliśmy kilka zaproszeń np. do Łodzi...
 
Do góry