reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Oluś,narazie wzięłam tabletkę tę,co mi lekarka przepisała... Trochę przechodzi. ;-)

A foto,hm... wstydzę się,hahaha. :-p :-D

Tak wyglądają moje nowe butki. :cool2:

img0065osd.jpg

A tak ja. :cool2: :-D :-p :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: Tylko na zdjęciu nie ma tego efektu - jakoś na żywo lepiej to się prezentuje. ;-)

img0063avr.jpg

 


Co do fryzurki,to jestem MEGA zadowolona. :-D Od razu lżej się na głowie zrobiło. :-p :laugh2:
Ostatnimi czasy miałam długaśne włosy - prawie do pasa. :sorry: I w ogóle mam je strasznie grube.

zazdroszczę Ci włosów, ja mam niestety cienkie :-( więc teraz jak już chodzę do fryzjera to mówię "nie tykaj niczego prócz grzywki" to on się targuje, że chociaż 2 mm mi podetnie bo musi być widać że u fryzjera byłam :-)

A co do Twojej fotki - to... hmmm :-):-):-) wiem, że na żywo fryzura wygląda lepiej :-D:-D:-D
 
Phantas tylko te grube i ciezkie wlosy niezaciekawie sie ukalda.

ja mam zawsze problem, wiec wole isc do fryzjera, wycieniowac zeby miec na jakis miesiac spokoj:))
 
zazdroszczę Ci włosów, ja mam niestety cienkie :-( więc teraz jak już chodzę do fryzjera to mówię "nie tykaj niczego prócz grzywki" to on się targuje, że chociaż 2 mm mi podetnie bo musi być widać że u fryzjera byłam :-)

A co do Twojej fotki - to... hmmm :-):-):-) wiem, że na żywo fryzura wygląda lepiej :-D:-D:-D

Rozumiem,że się nie podoba - przeiwnie do mnie - jestem bardzo zadowolona z efektu. :-) :-) :-)
A co do włosów,to każdy mi zazdrości,ale nikt nie wie,ile z nimi jest problemów... :baffled:
 
reklama
Do góry