reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Ollka u nas za to katar trwający już chyba 3 tygodnie. Ale to najprawdopodobniej alergiczne i dzisiaj coś Małej podam na wieczór.

Zdróweczka dla Oliwcii :))
 
reklama
u nas to tez najprawdopodobniej na tle alergicznym, Oliwke zawsze na wiosne rozklada.

ale takiej chrypki todawno nie miala.
ja jej juz od kilku dni podaje lekarstwa
 
Pranie zrobione,kawka wypita,Karol juz sie budzi i jak znam zycie nie bedzie dobrze rozdudzony to juz zacznie znoscic ubranie i bedzie chcial isc dalej na podworko.A on dostal takie motorki w nogach ze szok,a najgorsze jest to ze zmieniamy plot i ma prosta droge na ulice,i musze strasznie na niego uwazac bo jak widzi jadacy samochod odrazu do niego biegnie.Tlumaczenie pomoze na 5 min puki nie zapomni,a potem i tak swoje.
Milego dnia dziewczyny
 
Hej wszystkim. ;-)

Melduję się,że jakoś żyję. :tak: Głowa dalej doskwiera,ale już nie tak strasznie,jak przez ostatnie 8dni. :sorry: :baffled: :eek:

Dziś rano miałam "wychodne",więc skorzystałam z okazji i poszłam do kumpeli - fryzjerki,a później na zakupy. :-) :-D Zuzi kupiłam 2 pary takich getrów z doszytą spódniczką,a sobie buty,które w koturnie mają dziurę. :-p :-D :sorry:


Basia,Phantas - wow! To się tupetem panowie "popisali". :szok: :szok: :szok: :angry:

Ola,jak tam pieskowe imię? ;-)
 
dzien dobry:))

Agutka bylas u fryzjera, jaki efekt??

co do pieska to ostatecznie nazywa sie Dżeki, i tak zostaje.
malej sie podoba.
a tak wogole to my juz na nogach, aja sie jakos nie wyspalam.
mala troche lepiej.
 
dzień dobry

ja właśnie popijam sobie kawę.

dzisiaj do pracy na 9 godzin :-( muszę odrobić godziny :-( ale mam maluteńką nadzieję, że nas zwolnią troszkę wcześniej, to godzinę i tak będę miała zaliczoną.

Wczoraj koleżanka z pracy przyszła i zapytała czy mam może jeszcze jakieś ciuszki po Oliwce bo jej znajoma jest bardzo biedna, ma 8-mio miesięczną córę i dwa dresiki :-( Dzisiaj przyniosłam jej 3 duże torby ubranek :-) mam nadzieje, że będzie zadowolona.


 
reklama
Joł. :cool2:

Właśnie zrobiłam pizzę i położyłam Zuzię spać. :-) Domek też ogarnięty,więc,jak mi Córcia wstanie,to wstawiamy obiad do piekarnika,a jak zjemy,to mykamy na spacerek. :-D Jeszcze tylko muszę sosik czosnkowy dorobić. :-) :tak:

Głowa mnie znowu boli. :baffled: Ale całe szczęście nie tak tragicznie,jak ostatnio. :sorry: Jak nie przejdzie,to idę do lekarki - miałam iść dziś,ale jakoś mi się nie chce. :zawstydzona/y:


dzien dobry:))

Agutka bylas u fryzjera, jaki efekt??

co do pieska to ostatecznie nazywa sie Dżeki, i tak zostaje.
malej sie podoba.
a tak wogole to my juz na nogach, aja sie jakos nie wyspalam.
mala troche lepiej.

Fajniuchne imię. :-) I łatwe do wymówienia dla dzieciątek. :tak: :-)

Co do fryzurki,to jestem MEGA zadowolona. :-D Od razu lżej się na głowie zrobiło. :-p :laugh2:
Ostatnimi czasy miałam długaśne włosy - prawie do pasa. :sorry: I w ogóle mam je strasznie grube. No,ale w końcu się zdecydowałam na jakieś cięcie. :sorry: Mam znajomą fryzjerkę,z którą kiedyś pracowałam,jak robiłam w solarium (ona miała obok mnie zakład),więc poszłam i jej zaufałam... :-p Wycieniowała mi bardzo włosy,wydegażowała i zrobiła grzywkę taką na boczek. :-) Z tyłu z długości ścięła jakiś kawałek,ale z przodu wyszło,że zostały mi włosy do ramion. :-p
 
Do góry