reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Mala w akcie urodzenia ma wpisane jego imie i nazwisko-uznal ja , wiec chyba nie musze juz z tym nic robic , jutro mm rozmowe o prace-oby sie udalo...a co z wysokoscia alimentow jak mysliscie o ile moge sie ubiegac ?
 
reklama
Mala w akcie urodzenia ma wpisane jego imie i nazwisko-uznal ja , wiec chyba nie musze juz z tym nic robic , jutro mm rozmowe o prace-oby sie udalo...a co z wysokoscia alimentow jak mysliscie o ile moge sie ubiegac ?
jesli juz uznal,to wnosisz tylko o alimety
a kwota alimetow to bardzo indywidualna sprawa
oblicz ile ponosisz koszty na utrzymanie dziecka bedziesz bardziej zorientowana o ile mozlabys sie ubiegac,moge podpowiedziec,ze np jakbys chciala na dziecko 500 zl tj 1/2 czy 2/3 kosztow utrzymania dziecka trzeba na pozwie podwyzszyc ta kwote,aby mozna bylo np przy ugodzie wejsc troche w wysokosci
 
witam

Ola - jak nie wiesz jak wyliczyć wysokość to ja Ci mogę podesłać moje wyliczenia dla przykładu. Pamiętaj, że sąd przyznaje do 70 % tego co wyliczysz. I nie martw się tym, że zaniży dochody - i tak wszystko zależy od tego jaki sędzia Ci się trafi.

a tak w ogóle to szkoda, że taka ładna pogoda dopiero po świętach się zrobiła.

U mnie nic ciekawego :-(
 
Oj bylam bardzo wdzieczna za pomoc moj meil verysweetangel@wp.pl dzis pan tata zadzwonil ze miedzy nami nie ma milosci nienawidzi mnie jestem ta najgorsza i z laski za da mi 1000zl bo wie ze czegos takiego jak ja-nikt nie bedzie chcial i cale zycie bede sama , a on jest tak wspanialomyslny ze mi dziecka nie odbierze moge sobie ja chowac...szok:wściekła/y: jestem zla , wsciekla , smutna i sama nie wiem jaka jeszcze...bylam dzis u psychologa troche pomoglo a na 17 do prawnika....ehhh ciezkie to zycie w zyciu bym sie czegos takiego nie spodziewala tym bardziej ze w lutym wyznawal mi milosc i bylismy w USC ustalic date slubu....
 
reklama
Do góry