reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co zabrać ze sobą do szpitala?

w moim szpitalu obowiazkowa jest szpitalna koszula do rodzenia, ale na szczescie zakrywa tyłek i jest całkiem wygodna:) poza tym i tak czeka mnie cc:) wiec nie ma to wiekszego znaczenia.
 
reklama
U mnie w szpitalu dają jednorazową coś ala fizelina- przepuszczalność powietrza zerowa :sorry2: a żeby dzidzioła po porodzie nakarmić trzeba od góry rozrywać, bo o rozcięciu zapomnieli :dry:
 
O, rany... tu daja takie majty jak potrzeba - mnie przy poronieniu majciory zaliczyly kosz i pielegniarka spytana czy maz moze jechac po jakas bielizne do domu, pokazala mi "czym chata bogata". O, rany - wyglada to jak majtki Myszki Miki i wlasnie z czegos takiego wlokninowatego jest zrobione. Jak takie daja koszulki do porodu to... dziekuje, postoje.
Phelania, koszulka malza brzmi zachecajaco i nie mialabym nic przeciwko takiemu rozwiazaniu, gdybym miala szanse sie w nia zmiescic. Niestety...
 
Tysiolek-dowiedz się w swoim szpitalu,jakie obyczaje w tej kwestii panują.u nas trzeba było miec swoją- wzięłam taką dośc długa ,do pół uda starą górę od piżamki- wygodna,bo rozpinana:tak:.w ogóle to miałam zamiar ja wyrzucic "po",ale ...nie ubrudziła się,no i...względy sentymentalne zaważyły,że jednak została.Jesli chcesz sobie kupic ładną koszulke,to na "po",a nawet kilka,takich wygodnych do karmienia.a do samego porodu raczej nie warto się "stroić",bo,uwierz,wygląd będzie ostatnią rzeczą,o jakiej wtedy będziesz myślała:tak:;-):-p.Podsumowując- coś krótkiego,ale zakrywającego co trzeba na tyle,byś skrępowana chodząc nie była ...i już:tak:.No i dobrze,jakby rozpinana od góry była.Ale to akurat szczegół- zawsze mozna podciagnąć,jak Ci dzidzię na brzuch dają:tak:.
 
Zamierzam rodzić chyba w Instytucie. Tam znajomej położna powiedziała, ze jeśli chce aby jej bezproblemowo położyc po porodzie dziecko na brzuchu to musi mieć jakąś koszulę nocna do porodu, najlepiej całą rozpinaną. Na razie nic takiego nie znalazłam, a z tego co wiem nic nie dają. Jutro szukac kurtki to może w sklepach coś takiego mają???
 
Tysiulek80, zakupiłam sobie ostatnio genialną koszulkę w sklepie ciążowym na Bemowie w Warszawie rozpinaną od szyi po sam dół. Dodatkowo koszulka ma śliczny kolor i jest z bardzo dobrej jakościowo tkaniny. Dotykałam koszulki innych firm w tej samej cenie (9fashion) i jakość jest nieporównywalna.
Sprawdziłam, że można ją kupić w internecie pod adresem Koszulka do Porodu i Karmienia Piersią - Zakupy - Gdzie kupić, Kup Koszulkę. Jest wprost genialna i do tego wygląda się w niej świetnie. W końcu wizyta w szpitalu to nic miłego i dobre samopoczucie jest ważne.

A Kurtkę możesz też znaleźć u tego samego producenta. Ja zachorowałam na ten model: http://www.modanaciaze.pl/plaszcze-kurtki-ciazowe/kurtka-amelia-i
No i można się pofaktygować do nich i dostosować ją do własnej budowy. Ja jestem tak niewymiarowa, że w poniedziałek chcę tam pojechać. Jak jesteś z Warszawy, to Wilanów piękna dzielnica :).
 
reklama
Do góry