reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

co z dalekimi wyjazdami wakacyjnymi?

reklama
My też planujemy ostatni tydzień sierpnia jakiś tydzień nad morzem, a później może jakiś weekend w Zakopcu, ale bez juniora ;)
 
misia_q pisze:
Aska K pisze:
Ech, szukam, ale wiecie jak to jest decydowac sie w ostatniej chwili...
Mysle tez o Pobierowie, bo bardzo lubie to miasteczko, ale kurcze troche daleko, boje sie, ze maly bedzie marudzil...chociaz jak wyjedziemy w nocy...
Ile jest od Łeby do Was?

Asia a może do Rewala ? Ja tam siedzę od 24  lipca do 5 sierpnia :)
to jest nasz domek: http://www.luna.rewal.pl/

Misia, ustalone jedziemy do Pobierowa:) od 23 do 30. Ale mamy zamiar Trzesacz odwiedzic, bo to moje stare rewiry, wiec i do Rewala mozemy zawitac.
Udalo sie zaklepac domek 2 pokoje, lazienka, kuchnia ( jada 4 dorosle osobki i 2 malych dzieciaczkow), do morza 50 m, do miasta 400, wiec nie jest zle. Tylko, zeby pogoda byla!!:)
 
a nam wyjazd nad morze nie wypali jutro nad jeziorko
w piatek reszte spraw do zalatwienia a w sobote i niedziele impreza
 
Blond ja cię podziwiam, że ty na dzien przed ważną chwilką jeszcze nad jeziorko. No a jak samopoczucie?
 
Buuuu, a my nigdzie nie jedziemy. Pocieszam się, że mieszkam nad morzem to zawsze jakaś rozrywka, chociaż w tym roku się jeszcze nie kąpałam.
Za to już planuję przyszłoroczny wyjaz rowerowy na Bornholm, oczywiście o ile Zuzia nam pozwoli :)
 
no a my od 8-18 wrzesnia nad morzem.juz si enie moge doczekać :) mam tylko nadzieje, ze dla Tosi nie bedzie za ciepło.No ale jakos damy rade :)
 
reklama
Do góry