reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Ja juz po wizycie Adaś rośnie ma już 2500 g .Szyjka w 70% skrócona ;) we wtorek szpital w czwartek cięcie ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Też w dzień ojca będziesz dzidzie tulić. Super
Gwiazda czyli to już! Suuuper :D

Ja też jestem po wizycie. Dominisia waży nieco ponad 2500g i szyjkę mam miękką. Ale lekarz mówi że nie będzie mi wróżył kiedy urodzę bo nie ma teorii. Najważniejsze że dziecko nie jest za duże, rozwija się prawidłowo (to ważne przy tej mojej cukrzycy).
Gratuluję wizyty. Niech bobas jeszcze posiedzi.
 
Ja już też po wizycie mały waży ok 2900g. Jak na razie nie szykuje się do wyjścia. Wszystkie możliwe badania zrobione i wyniki są bardzo dobre. To była moja ostatnia umówiona wizyta. 21.06 mam przyjść do szpitala na ktg. Jeśli nie urodzę do 04.07 to mam zgłosić się po skierowanie do szpitala. Mam sporą szansę, że przenoszę małego, tak jak pierwszą córkę, ale gin powiedziała że nie ma reguły bo dziś jest ok a za dwa dni można urodzić. Najważniejsze, że dziecko jest zdrowe, rośnie. Ja jak na razie 13+kg tak więc dramatu nie ma jak w pierwszej ciąży. Jakoś mi tak radośnie na sercu, że to coraz bliżej :-) :)
 
Ja już też po wizycie mały waży ok 2900g. Jak na razie nie szykuje się do wyjścia. Wszystkie możliwe badania zrobione i wyniki są bardzo dobre. To była moja ostatnia umówiona wizyta. 21.06 mam przyjść do szpitala na ktg. Jeśli nie urodzę do 04.07 to mam zgłosić się po skierowanie do szpitala. Mam sporą szansę, że przenoszę małego, tak jak pierwszą córkę, ale gin powiedziała że nie ma reguły bo dziś jest ok a za dwa dni można urodzić. Najważniejsze, że dziecko jest zdrowe, rośnie. Ja jak na razie 13+kg tak więc dramatu nie ma jak w pierwszej ciąży. Jakoś mi tak radośnie na sercu, że to coraz bliżej :-) :)
Też by mi było radośnie. Jesteś teraz jak tykajaca bomba. Gratuluję wizyty
 
Gwiazda, a czemu masz tak wcześnie CC. Na naszej liście lipcówek masz termin na 16 lipca czyli 6 dni po mnie. Masz zmieniony termin porodu?
 
Gwiazda i Aga jejku to już zaraz :)

Ja dziś też byłam na wizycie. Do terminu został mi jeszcze miesiąc. Ginekolożka wyliczyła mi, że przy obecnym tempie nabierania masy dzidzia w 40 tyg (czyli jakby poród miał być terminowo) to będzie miała ok 3 kg.
Przepisała mi leki które mają trochę podnieść tą wagę.

A jutro idę na USG (u mnie trzeba robić oddzielnie) i to bardzo ważna dla mnie wizyta bo dowiem się, czy dzidzia się obróciła no i ile przybrała na masie. Jeśli nadal będzie siedzieć pupką w dół, to będą mi planować cesarkę. A jeśli nie to może w końcu poznam płeć hehe :D
 
reklama
Gwiazda, mehle, asia gratuluję udanych wizyt.

kamejka trzymam kciuki za jutrzejsze usg,
oby dzidzia była na tyle duża żeby leki okazały się niepotrzebne.

Też chciałabym urodzić w dzień ojca, tylko jak to zrobić ,i tak już przeciągam z porodem,jutro wizytuję także zobaczymy co tam słychać.
 
Do góry