reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Fazerkamm, wszystko będzie dobrze, trzymam za Was kciuki.

Ja dziś byłam na wizycie. Wymiary dzidzia dalej są rozjechane, ale idą w dobrą stronę. Lekarz mówi że jest ok, chociaż główka już w 40 tygodniu, a nóżki w 36.
Mam też od razu jechać do szpitala w razie skurczy, bo mam bardzo cienką bliznę po cc i grozi rozerwaniem. Spytałam, co by było gdyby pękła - dziecko z zawartością macicy wpadłoby do moich trzewi. Trochę mnie zmroziło, tak więc muszę robić wszystko żeby nie było skurczy.
Dostałam fajną fotkę, dzięki której nie ma wątpliwości, że to facet. Tatuś dumny, że to po nim syn tak chojnie obdarzony[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

My to widze na jednym wózku jedziemy :)
Mam dokładnie takie samo zagrożenie rozejścia się blizny i w razie jakichkolwiek skórczy natychmiast do szpitala... No i jak pamietam to obie na cc dopiero w 38tc idziemy.
Jeszcze tylko tydzien.. :szok:
 
Fazerkamm, wszystko będzie dobrze, trzymam za Was kciuki.

Ja dziś byłam na wizycie. Wymiary dzidzia dalej są rozjechane, ale idą w dobrą stronę. Lekarz mówi że jest ok, chociaż główka już w 40 tygodniu, a nóżki w 36.
Mam też od razu jechać do szpitala w razie skurczy, bo mam bardzo cienką bliznę po cc i grozi rozerwaniem. Spytałam, co by było gdyby pękła - dziecko z zawartością macicy wpadłoby do moich trzewi. Trochę mnie zmroziło, tak więc muszę robić wszystko żeby nie było skurczy.
Dostałam fajną fotkę, dzięki której nie ma wątpliwości, że to facet. Tatuś dumny, że to po nim syn tak chojnie obdarzony[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Migotka ja Cię proszę odpoczywaj jak najwięcej. Opis straszny trochę. Ty masz cc zaplanowane?
 
Dziękuję dziewczyny.

Flammie, to oby doczekać do przyszłego czwartku.

Needi, tak, cc w planie 7 lipca.
Starszaka na razie wysłałam do babci, żeby troszkę poodpoczywać, ale już dzwoni do mnie, że chce wrócić w piątek bo się jej nudzi. No to naodpoczywam się po zbóju.


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny.

Flammie, to oby doczekać do przyszłego czwartku.

Needi, tak, cc w planie 7 lipca.
Starszaka na razie wysłałam do babci, żeby troszkę poodpoczywać, ale już dzwoni do mnie, że chce wrócić w piątek bo się jej nudzi. No to naodpoczywam się po zbóju.


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze to w piątek. Uważaj na siebie.
 
reklama
Do góry