reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Ja mam wizytè jutro o 16 ale odliczam minuty do niej. Wczoraj tak mnie przestraszył, jak nie chciał się ruszać, że już wzywałam taksówkę ale całe szczęście się rozkręcił...
 
reklama
Ja po wizycie,mamy już 3000 g;-) wyniki chyba najlepsze ze wszystkich ciążowych;-) łożysko już trochę sfatygowane,wody w normie;-)
i czekamy;-) mam za tydz iść tylko do położnej na ktg bo lekarka idzie na urlop,a za dwa jak sie nic nie wydarzy to do niej wtedy;-) hmmmm ja narazie kompletnie nic nie czuje żeby poród się zbliżał,lekarka natomiast mówi że szyjka jest centralnie,miękka,ale zamknięta i że jej zdanie m do 19 lipca czyli terminu z om nie doczekam:eek: jak to powiedziała to pierwszy raz chyba tak na 100% do mnie dotarło że to już prawie meta;-)

trzymam kciuki za wasze wizyty!
 
To sie jutro i pojutrze będzie dziac!!!
Kuzwa przepraszam za wyrazenie ale az rzygac mi sie chce ze stresu :( trzymam się jakos jeszcze bo Maksa mam kolo siebie ale na bank jak Go odwieziemy do dziadkow to sie rozkleje.... macie pomysły jak sobie pomoc? Nastawić sie psychicznie?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To sie jutro i pojutrze będzie dziac!!!
Kuzwa przepraszam za wyrazenie ale az rzygac mi sie chce ze stresu :( trzymam się jakos jeszcze bo Maksa mam kolo siebie ale na bank jak Go odwieziemy do dziadkow to sie rozkleje.... macie pomysły jak sobie pomoc? Nastawić sie psychicznie?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana !!!! Najważniejsze jest pozytywne nastawienie ;) pomyśl, że już zaraz utulisz tą Malutką istotkę :) Strach zawsze będzie ale od Ciebie będzie zależało jak sobie z nim poradzisz. Ja proponuję skupić się na pozytywach :):) Będzie dobrze !!!!! Trzymam za Was mocno kciuki !!
 
Do góry