reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Mnie, żeby nie kompletnie nie zwariować od stresu ratuje chyba tylko to, że nie mam pojęcia co mnie czeka! :p Stres mnie złapie pewnie dzień przed, jak już mi w szpitalu troche wyjasnia..
Chciałabym coś poradzić, ale sama kompletnie nie wiem jak sobie radzić.
Póki co wmawiam sobie, że nie ma innego wyjścia i musi być dobrze :)
 
reklama
To sie jutro i pojutrze będzie dziac!!!
Kuzwa przepraszam za wyrazenie ale az rzygac mi sie chce ze stresu :( trzymam się jakos jeszcze bo Maksa mam kolo siebie ale na bank jak Go odwieziemy do dziadkow to sie rozkleje.... macie pomysły jak sobie pomoc? Nastawić sie psychicznie?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Pomysl, że jutro już będzie po wszystkim i będziesz tulic swojego nowego człowieka!! Mi zawsze pomaga takie myślenie, że niedługo będzie po wszystkim! Powodzenia :-)
 
To sie jutro i pojutrze będzie dziac!!!
Kuzwa przepraszam za wyrazenie ale az rzygac mi sie chce ze stresu :( trzymam się jakos jeszcze bo Maksa mam kolo siebie ale na bank jak Go odwieziemy do dziadkow to sie rozkleje.... macie pomysły jak sobie pomoc? Nastawić sie psychicznie?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

Mysle, ze jak sie zacznie to skupisz sie na maluszku :)) choc ja sama sobie nie wyobrażam nawet dnia w szpitalu bez corki ;) trzymam kciuki za Ciebie ;)
 
Asia28BK gratuluję udanej wizyty :) No to już tuż tuż, u nas wszystkich, u Ciebie również moja droga :D ;)

fazerkamm jejku kochana ściskam mocno! Nie wiem co Ci tu doradzić, może zadzwoń do kogoś bliskiego? Do wszystkich bliskich po kolei?? :) Porób coś w domu, szykuj, sprzątaj, byle nie siedzieć bezczynnie :)
I oczywiście włącz pozytywne myślenie i myśl o tym że niedługo maluszek będzie z Tobą!
 
Fazerkam, ja nie pomogę. Sama jestem w rozsypce :/ Ale Ty za chwilę utulisz Maleństwo!!!!!!!!!! Trzymaj się!!!!!!!
 
To sie jutro i pojutrze będzie dziac!!!
Kuzwa przepraszam za wyrazenie ale az rzygac mi sie chce ze stresu :( trzymam się jakos jeszcze bo Maksa mam kolo siebie ale na bank jak Go odwieziemy do dziadkow to sie rozkleje.... macie pomysły jak sobie pomoc? Nastawić sie psychicznie?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
pomyśl, że jeszcze moment przestaniesz liczyć ruchy , zastanawiać się czy ok, jak wygląda etc bo będziesz mieć już na rękach i wszystko będziesz widzieć sama, bez pomocy sprzętu i lekarzy a my będziemy Ci tu pieruńsko zazdrościć
 
Fazerkamm, wszystko będzie dobrze, trzymam za Was kciuki.

Ja dziś byłam na wizycie. Wymiary dzidzia dalej są rozjechane, ale idą w dobrą stronę. Lekarz mówi że jest ok, chociaż główka już w 40 tygodniu, a nóżki w 36.
Mam też od razu jechać do szpitala w razie skurczy, bo mam bardzo cienką bliznę po cc i grozi rozerwaniem. Spytałam, co by było gdyby pękła - dziecko z zawartością macicy wpadłoby do moich trzewi. Trochę mnie zmroziło, tak więc muszę robić wszystko żeby nie było skurczy.
Dostałam fajną fotkę, dzięki której nie ma wątpliwości, że to facet. Tatuś dumny, że to po nim syn tak chojnie obdarzony[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry