reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Ja takze jestem po wizycie mały waży 2750g to chyba jakoś normalnie jak na 35t+5..
Wizyta ogólnie dziwna jestem średnio zadowolona bo mało co wiem. AFI mi nie podał.. stopień łożyska też mi nieznany a ja byłam taka zestresowana swoim cisnieniem ze nie dopytalam... kolejna wziyta myslalam ze bedzie jakos za 2 tygodnie ale nic z tego - 08.07 gdzie na 10.07 termin wiec nie wiem czy dotrwam..
Aha mam zrobić gbs i w 38 tygodniu iść na ktg.. dal mi jakieś zlecenie wykonania. Tylko nie wiem teraz czy zrobią mi to w szpitalu czy udać się do poradni? Pamiętam z pierworodnym był problem bo zlecenie było od lekarza do którego chodzilam prywanie i nie pracował w szpitalu i miałam słuchania ze oni tak nie mogą ze jechać do innego miasta itp..
Tak więc moje odczucia sa mieszane a na usg dzidzi nawet nie widziałam bo jakoś wszystko już malo wyrazne:(
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt. U mnie w szpitalu jest znieczulenie dolarganem, więc nie wiem czy to taka dobra opcja .... Jak rodziłam syna, to też miałam znieczulenie, ale nie wiele mi ono pomogło....
Ja rodzenia łożyska nie pamiętam, pamiętam, że bardzo popękałam i długo mnie szyli, ale na pewno nie bolało. W szpitalu nie mogłam siedzieć tak mnie bolało, ale jak mi młodego przynosili to znosiłam wszystko:) Za to dwa tygodnie połogu to był kolejny dramat, o którym wolę nie mysleć. W ogóle nie myślę o porodzie teraz, będzie dobrze :D
Nie, no ja dolarganu nawet pod uwagę nie brałam.
Ja takze jestem po wizycie mały waży 2750g to chyba jakoś normalnie jak na 35t+5..
Wizyta ogólnie dziwna jestem średnio zadowolona bo mało co wiem. AFI mi nie podał.. stopień łożyska też mi nieznany a ja byłam taka zestresowana swoim cisnieniem ze nie dopytalam... kolejna wziyta myslalam ze bedzie jakos za 2 tygodnie ale nic z tego - 08.07 gdzie na 10.07 termin wiec nie wiem czy dotrwam..
Aha mam zrobić gbs i w 38 tygodniu iść na ktg.. dal mi jakieś zlecenie wykonania. Tylko nie wiem teraz czy zrobią mi to w szpitalu czy udać się do poradni? Pamiętam z pierworodnym był problem bo zlecenie było od lekarza do którego chodzilam prywanie i nie pracował w szpitalu i miałam słuchania ze oni tak nie mogą ze jechać do innego miasta itp..
Tak więc moje odczucia sa mieszane a na usg dzidzi nawet nie widziałam bo jakoś wszystko już malo wyrazne:(
Gratuluję wizyty. Mi dziś pobrał wymaz ale że prywatnie to jutro rano sama wioze do lab i płace. Chyba około 16 zł
 
Needi, olciakk - gratuluje udanych wizyt! :)

Wiecie, ja mam bardzo mało informacji podanwanych od lekarzy na wizytach.. Nie mam pojęcia jak szykja, jak to łozysko. Jak coś jest dobrze to mówią, że w normie i tyle.. żadnych detali :unsure:
 
To i tak lepiej niż ja.. Muszę to podciągnąć bo nie uśmiecha mi się podawanie krwi po porodzie..

Flammie mój gin też się nie rozdrabnia nawet w kartę wpisuje np ani w normie.. Lekarz starej daty bo jeszcze mnie na świat przyjmował :-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sory, 10.6, zreszta wrzucam
1465589378-1d1mld.png


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry