reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Madziolina, Truskawka, Kkasiulka - cieszę się z Waszych dobrych wieści :)
Pauladabro - ja w terminie, ale to była planowana cc. Drugie też w terminie, dzień po :) poród rozpoczął się sam.
Bogunia - pomodlę się za Twoje Maleństwo. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Główka do góry!
 
Julka, ja CC ze względu na poprzednie CC będę miała, u nas lekarze nie zalezacą porodu SN po CC zresztą ja nawet nie chciałabym ryzykować.
 
Ja po wizycie :) Z małym wszystko ok, waży ok. 2100g, jest główką do dołu i nie ma nic niepokojącego czy też wskazującego, żeby gdzieś się pchał na świat ;) i całe szczęście! A, i póki co brak przeciwskazań do porodu sn... :)
Niestety dalej problem z nerkami, mam skierowanie do urologa, ale nie wiem czy uda się dostać przed rozwiązaniem :(
 
Ja już po wizycie. Mała się nie odwróciła i waży 2800. Cesarka wstępnie 23 w dzień ojca [emoji5] tak ja wybrałam jutro mam przypomnieć jej smsem termin cc. Chciała wcześniej mi dać termin. Szczerze powiem że dziwnie się czuję z myślą że to ja dyktuje kiedy ma przyjść na świat a nie natura. Szkoda mi dziecka bo tam mu dobrze i zawsze to ono dyktowało kiedy już ma dość brzucha. Eh widzę że masło maślane wyszło z tego mojego postu. [emoji57]
 
Aga kazda z nas by wolala zeby dziecko zdecydowalo ale nie zawsze sie da wiec nie ma co sie zalamywac ;) bedzie dobrze i juz niedlugo bedziesz miec malenstwo obok :)
 
reklama
Aga- ciesz się, że masz termin :) zawsze to już psychicznie wiesz na co się nastawić tzn. co do dnia. Ja jak sn to siedzę jak na bombie :)

Lizzy- będzie ok a co ma z nerkami dzidziuś???
 
Do góry