reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Iwona super ze z dzidzia wszystko wporzadku.
Ja po wizycie u gina wg niego mala sie nie obruci juz bo jest duza i nie ma miejsca na to poniewaz musiala by zrobic pelny obrot , gdyz siedzi w tej chwili na pupie.
 
Iwona super ze z dzidzia wszystko wporzadku.
Ja po wizycie u gina wg niego mala sie nie obruci juz bo jest duza i nie ma miejsca na to poniewaz musiala by zrobic pelny obrot , gdyz siedzi w tej chwili na pupie.
No moze jeszcze sie obruci, przeciez dzieci sie moga obrucic jeszcze do kilku tyg przed porodem, takze spokojnie

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No moze jeszcze sie obruci, przeciez dzieci sie moga obrucic jeszcze do kilku tyg przed porodem, takze spokojnie

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Niby tak bo to dopieo 32 tc ale moj gin jak i ten co robil usg stwierdzili ze mam bardzo malo miejsca w brzuchu i ciezko to widza zeby sie przekrecila zoba czymy 23 maja mam kolejna wizyte wtedy bede w 35 tc napewno beda juz cos myslec. Zeby sie upewnic co z mala.
 
Iwona super ze z dzidzia wszystko wporzadku.
Ja po wizycie u gina wg niego mala sie nie obruci juz bo jest duza i nie ma miejsca na to poniewaz musiala by zrobic pelny obrot , gdyz siedzi w tej chwili na pupie.
A ile już waży? I który Sylwia to już tc? Bo moja też siedzi na pupie waży 1400 a jestem w 30 tc.
 
No wiec tak dziewczyny dopadło mnir nadciśnienie niestety i dostałam tabletki i musze mierzyć ciśnienie . Macica juz bardzo się stawia ; ( Wiec teraz się modlić żebym dib36 tc doczekała ; ( Glukoza zanizona ale da się żyć ;) Dzidzia rośnie ; ( za tydzień wizyta prywatna wiec zobaczyny co będzie . Narazie nospa 3 razy dziennie po 2 tabletki 80 mg ; ( zdolowana

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wiec tak dziewczyny dopadło mnir nadciśnienie niestety i dostałam tabletki i musze mierzyć ciśnienie . Macica juz bardzo się stawia ; ( Wiec teraz się modlić żebym dib36 tc doczekała ; ( Glukoza zanizona ale da się żyć ;) Dzidzia rośnie ; ( za tydzień wizyta prywatna wiec zobaczyny co będzie . Narazie nospa 3 razy dziennie po 2 tabletki 80 mg ; ( zdolowana

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaka zdolowana? Czemu? Dzisia zdrowa? Zdrowa, nie wymyslaj juz

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wiec tak dziewczyny dopadło mnir nadciśnienie niestety i dostałam tabletki i musze mierzyć ciśnienie . Macica juz bardzo się stawia ; ( Wiec teraz się modlić żebym dib36 tc doczekała ; ( Glukoza zanizona ale da się żyć ;) Dzidzia rośnie ; ( za tydzień wizyta prywatna wiec zobaczyny co będzie . Narazie nospa 3 razy dziennie po 2 tabletki 80 mg ; ( zdolowana

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
bedzie dobrze zobaczysz kciuki za was mocne &&&
 
Do góry