reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Julka, no teraz widzę piękną stópkę!!!!!!!!!!!!!!!! Do wycałowania!!! :) Julka, to jak jest ok to jest i tyle! Koniec :)
Iwona, a mój wie, że będzie córa i już, skoro lekarz taki pewny i zdjęcie dał hehe.

Któraś kiedyś wstawiała zdjęcie z usg, na którym widać czy dziewczynka czy chłopak???????????
Ja wstawiłam kiedyś córki.
 
reklama
0dbc644502908382879404f399e5fdde.jpg


Córeczka.
 
Ja zawsze mam problem żeby na zdjęciu poznać co jest co .na monitorze to widać wyraźnie a na zdjęciu to lipa...

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
Aga, dziękuję! Właśnie chyba Twoje zdjęcie pamiętałam :* Rzeczywiście dziewczyneczka :)
Ania - gratuluję Synka! :)
 
Też miałam wczoraj wizytę:-) :) i usg połówkowe.
Dziewczyneczka mała :-) :). Zdrowa to najważniejsze :-) :). Waga równo pół kilograma.
Julka czy Ty piszesz o rogach bocznych komór mózgowych? Mój lekarz wczoraj wspomniał, ze u naszej malutkiej wynoszą 9 mm. Norma jest do 10 mm. Absolutnie nie kazał się tym martwić. Tylko zapisał sobie, żeby na następnej wizycie skontrolować. Powiedział, ze mamy mądre i zdrowe dziecko :-) :), ta informacja jest dla Niego, żeby nie zapomniał skontrolować. Kurcze chyba odpuszczę czytanie wujka google. Nie chcę się niepotrzebnie stresować. Skoro lekarz mówi, ze jest ok to mu zaufam.

Ania gratuluję synusia :-) :)
 
Hope dokładnie o to mi chodziło. masz rację - nie ma się czym stresowac. ja wczoraj przeczytałam pół internetu. Teraz wiem ze niepotrzebnie. Mój lekarz w zasadzie nawet nie zwrócił na to uwagi a miałam 8,27. Także głupia jestem bo tylko dziecko moje się wcziraj razem ze mną stresowało
 
reklama
dziewczyny super ze wizyty pozytywne, juz się maluszki nam ujawniają i oby tak zostało do lipca ze wsio ok:)
 
Do góry