reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co robimy w wolnym czasie , nasze hobby

reklama
i pomysleć że trzeba w to włożyć sporo pracy a w chinach robią to za grosze...:sorry2:
u mnie w sklepie sa te bransoletki za taką niską cenę..
nawet jak na euro, że nawet nie będę pisać
 
Łeee tam. W Chinach plastiki klepią i dzieci to robią. Chociaż może to jest myśl... w końcu moja Paula ma już 4,5 roku więc nadawałaby się do chałupnictwa :p A poważnie to ja na allegro z tego kokosów też nie mam (pomiędzy znajomymi można sprzedać za drugie a nawet trzecie tyle)ale fajnie jak się zwraca koszt zrobienia plus odrobinka dla mnie - ja uwielbiam dłubać i nie cieszy mnie kasa z tego a samo dłubanie. Powinnam się leczyć :D
 
marzena to ja Ci powiem coś lepszego..
w pl przez ok 5 lat za darmo malowałam laskom paznokcie i obcinałam je , modelowałam brwi i na imprezy okolicznosciowe i wypady różne robiłam makijaże
przynosiły mi tylko lakiery dodatki jakie chciały miec i farby...
robiłam to znajomym... wiec głupio było mi brac kase a że to lubiłam to miałam gdzieś:zawstydzona/y:
a teraż żałuję że chociaz symbolicznej 5zł nie brałam..:-p za czas włożony w to:-D
ewentualnie jak kolezanka przyprowadzała kogoś obcego kogo nie znałam to brałam jakies drobne i to wszytsko;-) ale obce laski to była rzadkość:sorry:
 
Bo jak się coś lubi robić to dla samego robienia. Ja najchętniej to robiłabym do jakiegoś sklepu czy gdzieś tam, żeby dystrybucją zajmował się już ktoś kto lubi handel :tak:
 
ja wiem że już po świetach , ale chciąłam wam pokazać mój własnoręzny stroik świąteczny:-)
właśnie tak układam zdjęcia i na niego wpadłam:-p
P241210_18.080002.jpg
trochę taki niedokładny ale robiłam go na szybko , ze 2h przed kolacją wigilijną, bo mi się przypomniało że miałam zrobić:-D
 
niestety ale zdjęłam je z choinki:-D
mój D kupił takie pudełeczko.. a ze mi pasowały to 2 zabrałam .. heh
jakbym miała sama robić to byśmy kolacji nie zjedli..
a tak stroik był gotowy w 20 min:-D
najgorsze było cięcie gałązek...:sorry2:
 
reklama
Do góry